Strona klubu OKS Start Otwock
 
   
Klub - informacje, aktualności, forum kibiców
Aktualności
Galeria
Orlik
Kontakt
Historia
Stadion
Statut klubu
Rozgrywki - wyniki, terminarze
IV liga - tabela i terminarz
Kadra I zespołu
OKS II Otwock
Juniorzy mł. - 2000
Trampkarze - 2002
Młodziki - 2003
Młodziki - 2004
Orliki - 2005
Orliki - 2006
Żaki - 2007
Kobiety
Kibice - informacje, zdjęcia, filmy
Informacje
SKLEP
Inne sekcje
LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy
 
Zwycięstwo przy jupiterach. 2011.07.28 12:44:25

Nowe boisko ze sztuczną nawierzchnią, około 80 widzów, nowe oświetlenie oraz zwycięstwo w sparingu z ligowym rywalem. Zapraszamy do przeczytania krótkiej relacji z wczorajszego, wygranego przez naszych piłkarzy pojedynku z KS Piaseczno. Bramki zdobyli Mateusz Powałka oraz Paweł Herman. Zapraszamy także do obejrzenia kilku zdjęć z tego spotkania.

Mecz odbył się na nowym, pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią, które powstało na początku roku w pobliżu Orlika. Mimo iż spotkanie odbyło się w środku tygodnia, przyciągnęło około 80 widzów. Mecz nie rozpoczął się zgodnie z planem z powodu spóźnienia trójki arbitrów.

Pierwsza połowa to bardzo wyrównany pojedynek. Piłkarze z Piaseczna raz na jakiś czas tworzyli zagrożenie pod bramką Dawida Bułki jednak dzięki pewnej grze w obronie oraz dobrej dyspozycji naszego bramkarza, piłkarzom z Piaseczna nie udało się strzelić gola. Bramkę za to zdobyli nasi zawodnicy. Po strzale Mateusza Powałki golkiper z Piaseczna musiał wyjmować futbolówkę z siatki. Wynik 1:0 dla OKSu utrzymał się już do końca pierwszej połowy.

Po niewielkich zmianach w składzie w drugiej odsłonie meczu nasi piłkarze pokazali się z naprawdę dobrej strony. Przeważali praktycznie do samego końca meczu. Warto zaznaczyć, iż ten odbywał się już w świetle nowych jupiterów, które tym samym zaliczyły nieoficjalny debiut. Ciekawi jesteśmy kiedy możemy spodziewać się takiego oświetlenia na głównym boisku.

Nieustanne ataki OKSu zaowocowały kolejną bramką. Przepiękne trafienie zaliczył Paweł Herman, który pokonał bramkarza gości niesamowitym, mocnym strzałem z 40 metrów. Futbolówka przeleciała praktycznie nad całą połową po czym wpadła do bramki. Zebrani widzowie nagrodzili tego niecodzienengo gola porcją braw.

Po strzelonej bramce na 2:0, mecz wyrównał się i już do samego końca spotkania nie zobaczyliśmy bramek. Sparing z naszym przyszłym ligowym rywalem można zaliczyć jako udany. Wola walki oraz nieustępliwość  jaką prezentują nasi piłkarze to atuty, których zabrakło w rundzie wiosennej. Pełni nadziei patrzymy w przyszłość i liczymy na to, że podczas rundy jesiennej, drużyna trenera Rzeszotka sprawi w III lidze niejedną niespodziankę. Tego życzymy i sobie i wam!

Fotki słabej jakości, bo z telefonu, ale są. Foto by Klops.

 

powrót
Reklama

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.


Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750

 
 
  Copyright OKS Otwock. Projekt i wykonanie Proconnectia
Zasady Korzystania / Polityka prywatnosci