LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ci??arowcy

Zwyci?stwo! 2010.05.22 19:28:54

OKS Otwock wygra? 2:1 mecz z Ruchem. Prowadzenie na pocz?tku meczu da? nam z rzutu karnego Jarek K?sek, a zwyc?skiego gola strzeli? ?ukasz Puci?owski w 60 minucie spotkania.

OKS Otwock
2-1 Ruch Wys. Maz.
05. K?sek
60. Puci?owski
GOLE 10. ?ukaszewski
SK?AD OKS-u:
Olszty?ski, Sta?czuk, Moryc, Szwed (77' Buszko), Nowotka, K?sek (73' Sobótka), Tokaj, Mazurkiewicz, Puci?owski (90' Anusiewicz), Warszawski, Wocial (86' Endzelm)
S?DZIA:
Marciniak (Kraków)
WIDZÓW:
 xxx

Mecz rozpocz?? si? nasz? przewag? i szybko mieli?my tego efekt. W 5 minucie rzut ro?ny wykonywany przez nasz zespó?, pi?ka trafia w poprzeczk?, ale s?dzia dyktuje rzut karny poniewa? który? z obro?ców Ruchu zagrywa? pi?k? r?k?. Jedenastk? pewnie wykona? Jaros?aw K?sek i prowadzili?my 1:0. Chwil? pó?niej z woleja uderza? ?ukasz Puci?owski, ale pi?ka posz?a nad bramk?. Chwil? pó?niej niestety ju? by? remis. Szybka kontra Ruchu i ?ukaszewski pokona? Kamila Olszty?skego. Nast?pnie OKS próbowa? strzeli? gola, ale próby Mazurkiewicza i Wociala by?y niecelne. Po straconej bramce bardzo pewnym punktem dru?yny by? nasz bramkarz, który to pewnie broni? strza?y rywali oraz bardzo dobrze radzi? sobie na przedpolu.
W drugiej po?owie OKS od pocz?tku gra? z wi?kszym zaanga?owaniem ni? rywale. Oddawali?my wi?cej strza?ów i to przynios?o swój skutek w 60 minucie, w której to ?ukasz Puci?owski uderzy? po d?ugim rogu i znów cieszyli?my si? z prowadzenia. Do ko?ca pozostali?my dru?yn? lepsz? i to my byli?my bli?ej strzelenia 3 gola, ni? rywale wyrówniania.
OKS - Ruch 2:1

powrót

OKS Otwock prowadzi ca?oroczny nabór do dru?yn m?odzie?owych w pi?ce no?nej. Roczniki 2002 - 2011.

Zapraszamy te? na treningi lekkoatletyczne dzieci i m?odzie? w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela tak?e trener Bo?ena Dziubi?ska tel. 606308750