Strona klubu OKS Start Otwock
 
   
Klub - informacje, aktualności, forum kibiców
Aktualności
Galeria
Orlik
Kontakt
Historia
Stadion
Statut klubu
Rozgrywki - wyniki, terminarze
IV liga - tabela i terminarz
Kadra I zespołu
OKS II Otwock
Juniorzy mł. - 2000
Trampkarze - 2002
Młodziki - 2003
Młodziki - 2004
Orliki - 2005
Orliki - 2006
Żaki - 2007
Kobiety
Kibice - informacje, zdjęcia, filmy
Informacje
SKLEP
Inne sekcje
LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy
 
Znowu w plecy 2011.03.19 15:03:52

Zespół pojechał do Olsztyna po 3 punkty jednak tego planu nie udało się zrealizować. Długo wydawało się, że nasi gracze wrócą do Otwocka choć z jednym punktem, jednak pozbawił go ich Paweł Łukasik, zdobywając gola w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry.

Już pierwsza połowa w wykonaniu naszych piłkarzy nie wyglądała najlepiej. Widoczna była dominacja Olsztynian. To oni częściej utrzymywali się przy piłce, atakowali i uderzali na naszą bramkę. Dobrze dysponowany był dziś jednak Martin Herman i nie dawał się zaskoczyc. Pozostał czujny na swoim stanowisku również pod koniec pierwszej połowy, kiedy obronił groźny strzał Arkadiusza Kopruckiego. Na pewno po meczu będzie on sobie pluł w brodę, że zmarnował tak dogodną okazję, pudłując z bliskiej odległości.  Nasz zespół w tej części gry ograniczył się do gry defensywnej i kontratakowania rywala. Po jednej z takich akcji tuż przed polem karnym faulowany był jeden z naszych graczy jednak strzał z rzutu wolnego pewnie obronił bramkarz gospodarzy. Była to chyba najlepsza sytuacja OKS-u w pierwszej połowie.

Po przerwie obraz gry w ogóle się nie zmienił. Nadal to Olsztynianie atakowali, a my graliśmy głównie w obronie. Widocznie taką taktykę obrał na ten mecz Dariusz Dźwigała – przede wszystkim zabezpieczyć tyły. Piłkarze Stomilu stworzyli sobie kilka groźnych sytuacji, głównie strzelając z dystansu, natomiast atak pozycyjny na tle dobrze zorganizowanej obrony OKS-u wyglądał jak walenie głową w mur. Kibice zgromadzeni przy Alei Piłsudskiego zdawali się być już trochę uśpieni, kiedy w 80. minucie po dośrodkowaniu z lewej strony boiska i strzale głową zawodnika z Olsztyna piłka uderzyła w słupek bramki bronionej przez Hermana.

Końcówka meczu była bardzo emocjonująca, a gospodarze coraz częściej i dochodzili do groźnych sytuacji strzeleckich. Niestety w ostatniej minucie Olsztynianie osiągnęli swój cel i udało im się pokonać naszego bramkarza. Zwycięskiego gola zdobył rezerwowy wprowadzony na boisko w 62. minucie, Paweł Łukasik. Naszym zawodnikom nie udało się już wyrównać stanu gry i po niezłym meczu wrócą do Otwocka bez punktów.

Kibice z Otwocka chyba zdążyli się już przyzwyczaić do sytuacji, kiedy to nie piłkarze OKS-u są uznawani za faworytów. Przywykli również do zajmowanej w dole tabeli pozycji. Nie oznacza to jednak, że się z tą sytuacją pogodzili i oczekują, że drużyna będzie walczyć i poprawi swoje wyniki.

Składy:
 
Stomil: Piotr Skiba, Janusz Bucholc, Paweł Baranowski, Arkadiusz Koprucki, Paweł Głowacki, Jakub Kowalski, Bartosz Szaraniec (62` 27 Paweł Łukasik), Robert Tunkiewicz, Paweł Alancewicz, Michał Renusz (77` 13 Radosław Stefanowicz), Krzysztof Filipek (70` 9 Łukasz Suchocki)

OKS: Martín Herman, Bartosz Bobrowski, Jacek Moryc, Sebastian Kęska, Ihor Myhalewski, Adam Warszawski, Bartłomiej Pacuszka, Paweł Nowotka, Patryk Kamiński, Krzysztof Kuźmińczuk, Łukasz Choiński
 
 
OSA

 

powrót
Reklama

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.


Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750

 
 
  Copyright OKS Otwock. Projekt i wykonanie Proconnectia
Zasady Korzystania / Polityka prywatnosci