Strona klubu OKS Start Otwock
 
   
Klub - informacje, aktualności, forum kibiców
Aktualności
Galeria
Orlik
Kontakt
Historia
Stadion
Statut klubu
Rozgrywki - wyniki, terminarze
IV liga - tabela i terminarz
Kadra I zespołu
OKS II Otwock
Juniorzy mł. - 2000
Trampkarze - 2002
Młodziki - 2003
Młodziki - 2004
Orliki - 2005
Orliki - 2006
Żaki - 2007
Kobiety
Kibice - informacje, zdjęcia, filmy
Informacje
SKLEP
Inne sekcje
LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy
 
Zagrali po raz dwudziesty 2011.03.20 10:10:10

Bardzo szybko, bo już w sobotę zakończyła się 20. kolejka rozgrywek w ramach II ligi wschodniej. Podopiecznym trenera Dźwigały znów nie udało się zdobyć punktów, przyjrzyjmy się więc jak poszło naszym rywalom. W dziewięciu rozegranych meczach padło 19 bramek, a większość z nich strzelały drużyny występujące w roli gospodarzy. Jak zwykle byliśmy świadkami kilku niespodzianek.

Chyba mało kto spodziewał się wysokiej przegranej Znicza w Brzesku - aż 3:0. Pruszkowianie ewidentnie nie weszli jeszcze w ligowy rytm i spadli już na 4. miejsce ze stratą trzech punktów do liderującej Olimpii. Elblążanie znów nie zawiedli swoich kibiców i pewnie pokonali Ruch Wysokie Mazowieckie 2:0. Jest to dla nas dobra wiadomość w kontekście walki o utrzymanie, ponieważ wydaje się, że to m.in. z zespołem Ruchu przyjdzie nam rywalizować. Podobna sytuacja jest z Jeziorakiem Iława – ten również jest naszym bezpośrednim rywalem i w tej rundzie jego zawodnicy też przegrali 2:0. Ulegli Świtowi Nowy Dwór, który ma taką samą liczbę punktów, co Olimpia, jednak gracze z Mazowsza rozegrali o jeden mecz mniej (właśnie z OKS-em). Znów punkty straciła Wisła Płock tylko remisując u siebie ze Stalą Rzeszów oraz nasz najbliższy rywal, czyli Stalowa Wola, po remisie 1:1 z Pelikanem. W kolejnym meczu spotkały się dwie drużyny broniące się przed spadkiem. GLKS Nadarzyn podejmował u siebie Sokoła Sokółkę i wyszedł obronną ręką zwyciężając 2:1. Po tym meczu Nadarzynianie są już na bezpiecznym  12. miejscu. Wyniki dwóch ostatnich meczów tej kolejki również mogą dziwić. Wigry zremisowały w Lublinie a Resovia w Niepołomicach. Oba mecze kończyły się wynikiem 1:1. To sygnał, że Motor i Puszcza nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa i będą do końca bronić się przed spadkiem.

W tej kolejce aż pięć drużyn ze ścisłej czołówki (miejsc 3-6) straciło punkty. To świadczy tylko o tym, że nasza liga jest bardzo wyrównana, przez co niezwykle ciekawa. Tutaj każdy może wygrać z każdym.

Wyniki wszystkich meczów:

Wisła Płock 0-0 Stal Rzeszów
Stomil Olsztyn – OKS Otwock
GLKS Nadarzyn 2-1 Sokół Sokółka  
Motor Lublin 1-1 Wigry Suwałki
Puszcza Niepołomice 1-1 Resovia
Stal Stalowa Wola 1-1 Pelikan Łowicz
Olimpia Elbląg 2-0 Ruch Wysokie Mazowieckie
Okocimski KS Brzesko 3-0 Znicz Pruszków
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 Jeziorak Iława

powrót
Reklama

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.


Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750

 
 
  Copyright OKS Otwock. Projekt i wykonanie Proconnectia
Zasady Korzystania / Polityka prywatnosci