Wysocki Bobrowski Karaś Buszko Pacuszka Choiński Piwko Bylak Gwiazda Mroczek Dukalski

SĘDZIA:
Marcin Słupiński
WIDZÓW:
  50

Po emocjonującym meczu nasz OKS wygrywa dziś na wyjeździe 1:3. OKS rozpoczął w składzie:

Wysocki - Bobrowski Karaś Buszko Pacuszka Choiński Piwko Bylak Gwiazda Mroczek Dukalski

Zmiany: Piwko/Łuszczyński 62 Bylak/Brewczyński 87 Gwiazda/Żarów 89 Mroczek/Przybysz 90

Kartki: Gwiazda, Choiński

Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando naszej drużyny, jednakże nie byliśmy w stanie zdobyć bramki. Akcję naszych zawodników co chwila były przerywane faulami przeciwnej drużyny. Nieraz były to faule brutalne, ale sędzia zdawałoby się jakby zapomniał kartek z szatni. A jednak w 43 minucie w końcu mamy pierwszą kartkę dla Omegi. Piłkarze oby drużyn opuszczają boisko po 45 minutach z wynikiem 0:0. Druga połowa rozpoczęła się dla nas mogłoby się wydawać idealnie, w 47 minucie czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy Słomian Dariusz. Jednak to właśnie godpodarze w 60 minucie zdobyli bramkę w zamieszaniu po rzucie różnym. Refleksem w naszym polu bramkowym wykazał się Cukiernik Dominik i z odległości 6 metrów skierował piłkę do bramki OKSu. Genialna myśl Trenera Końko aby zmienić ustawienie wyjściowe na ofensywne dała odzwierciedlenie po 12 minutach kiedy to Dukalski zgrał górną piłkę do Gwiazdy, a ten prostopadłym podaniem górą nad obrońcami wprowadził Mroczka sam na sam z bramkarzem Omegi. Mamy wynik 1:1 i nasza drużyna  umacnia swą przewagę z sekundy na sekundę. W 83 minucie przepiękne podanie Bobrowskiego między nogami środkowego pomocnika Omegi do Choińskiego ten w tempo przerzuca piłkę do Bylaka na skrzydło. Paweł idealnie wykłada piłkę Michałowi Gwieździe któremu nie pozostaje nic tylko umieścić piłkę uderzeniem z woleja przy lewym słupku bramki. Na tablicy pojawił się wynik 1:2. Od tego momentu było wiadomo że OKS nie przegra tego meczu. Wynik 1:3 ustalił Dawid Brewczyński wykorzystując prostopadłe podanie od Mroczka, które zaskoczyło obrońców Omegi starających się nieudolnie złapać Dawida na spalonego. Wynik w pełni odzwierciedla wydarzenia boiskowe, a nasi Chłopcy po raz pierwszy wyjeżdżają z Kleszczowa z kompletem punktów.

powrót

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.

Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750