Wysokie zwycięstwo z Olimpią.

Olimpia W-wa – OKS Otwock 1-6 (2-0)

Bramki: 3xTrzaskowski P.; 2xHrynkiewicz F.; Wesołowski J.

Skład: Krysiak W.; Długosz R.; Hrynkiewicz F.; Wesołowski J.; Szymański I.; Bąk D. (60 min. Łączyński J.); Bogusz J. (65 min. Andruszko Sz.); Gałązka K.; Komorowski P.; Rudnicki D.; Trzaskowski P.

W sobotni przedpołudnie rozegrany został mecz 6 kolejki LO z Olimpią Warszawa przy ul. Górczewskiej. Szybko strzelona bramka w 2 minucie meczu przez Trzaskowskiego Piotra ustawiła mecz. Drużyna gospodarzy od samego początku musiała atakować aby zniwelować straty a tym samym nadziewała się na nasze kontrataki. Po jednym takim kontrataku wykonywany był rzut rożny. Po dośrodkowaniu Filip Hrynkiewicz zagrał piłkę głową do środka boiska a tam bardzo ładnym strzałem popisał się Jakub Wesołowski. Do przerwy było jeszcze kilka dogodnych sytuacji do strzelenia kolejnych bramek. W drugiej połowie znowu szybko strzelona bramka w 50 min. przez Trzaskowskiego Piotra skutecznie odebrała chęci zawodnikom Olimpii do gry. I gdy wydawało się, że mecz będzie pod kontrolą zawodnicy z Warszawy strzelili gola kontaktowego. Stracona bramka tylko podrażniła naszych zawodników i w chwilę później za faul w polu karnym na Damianie Bąku sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł kapitan zespołu Kamil Gałązka, który przegrał pojedynek z bramkarzem Olimpii. Jednakże ostatnie minut meczu należało do OKS-u. Najpierw w 66 minucie bardzo precyzyjnie wykonany rzut wolny przez Gałązkę na bramkę strzałem głową zamienił Filip Hrynkiewicz. Następnie w 85 minucie rajd z piłką lewą stroną boiska wykonał Jakub Łączyński, dograł do Trzaskowskiego a ten bez najmniejszych problemów pokonał po raz trzeci w tym meczu bramkarza gospodarzy podnosząc wyniku meczu na 1-5. W samej końcówce spotkania arbiter podyktował drugi rzut karny, który tym razem skutecznie na bramkę zamienił Hrynkiewicz Filip.