LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy

Trzy punkty na dzień dobry 2015.08.09 21:04:51

OKS Otwock udanie rozpoczął zmagania w III lidze. W upalnej atmosferze piłkarze Bartosza Bobrowskiego po dwóch golach Jakuba Piekuta wygrali w Kozienicach z Energią 2:0. W sobotę 15 sierpnia inauguracja przed własną publicznością. Rywalem będą Błękitni Raciąż.

Pierwsze 30 minut spotkania to wyrównana gra z obu stron. Pierwsza bramka padła po zamieszaniu w polu karnym Energii. Jakub Piekut zachował zimną krew, który technicznym strzałem z woleja wpakował piłkę do siatki. W drugiej połowie nasz wychowanek pokonał bramkarza gospodarzy ładnym szczupakiem po drośrodkowaniu Rafała Wiśniowskiego z rzutu wolnego. Strata drugiej bramki i doskwierający upał, podcięły nieco skrzydła piłkarzom z Kozienic, a gracze OKS kontrolowali wydarzenia na boisku. Przypomnijmy, że po tym sezonie z III ligi spadnie prawdopodobnie 12 z 18 drużyn. Każde punkty są więc na wagę złota. Brawo Panowie!

Energia Kozienice - OKS Start Otwock 0:2 (0:1) - Bramki: Jakub Piekut (34 - asysta: Mikołaj Tokaj, 52. - asysta: Rafał Wiśniowski)

OKS: Damian Krzyżewski - Szymon Maruszewski, Kacper Jadacki (46. Tomasz Borys), Paweł Nowotka, Lekan Musbau - Tomasz Karaś (46. Tomasz Kolibowski), Jakub Piekut, Dawid Brewczyński, Filip Łuszczyński (75. Paweł Bylak), Rafał Wiśniowski (82. Bartosz Mroczek), Mikołaj Tokaj. Rezerwowi: Emil Anusiewicz, Bolesław Kobrzyński, Martin Koćmierowski, Bartosz Mroczek

Żółte kartki - Tomasz Karaś 45+2, Jakub Piekut 60., Rafał Wiśniowski 79.

Trener - Bartosz Bobrowski
II trener - Dawid Bułka
Masażysta - Leszek Bylinka
Kierownik drużyny - Piotr Kozłowski

powrót

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.

Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750