TABELA I TERMINARZ

Kolejka 14 

Start Otwock            Amur Wilga    21.03.2020  15:00

CKS Celestynów           SRT Halinów

Advit Wiązowna            KS Wesoła    

Vulcan Wólka Mlądzka      PKS Radość   

Bór Regut                 Zły Warszawa             

Burza Pilawa              Józefovia II Józefów  

Promnik Łaskarzew         Wisła Maciejowice
Kolejka 15 

Promnik Łaskarzew                    Start Otwock             29.03.2020  16:00

Wisła Maciejowice                         Burza Pilawa     

Józefovia II Józefów                      Bór Regut         

Zły Warszawa                                Vulcan Wólka Mlądzka

PKS Radość                                  Advit Wiązowna            

KS Wesoła                                    CKS Celestynów             

SRT Halinów                                  Amur Wilga
Kolejka 16 

Start Otwock                            SRT Halinów     

Amur Wilga                                KS Wesoła

CKS Celestynów                        PKS Radość

Advit Wiązowna                         Zły Warszawa  

Vulcan Wólka Mlądzka               Józefovia II Józefów      

Bór Regut                                   Wisła Maciejowice        

Burza Pilawa                               Promnik Łaskarzew
Kolejka 17 

Burza Pilawa                        Start Otwock    

Promnik Łaskarzew               Bór Regut         

Wisła Maciejowice                 Vulcan Wólka Mlądzka

Józefovia II Józefów              Advit Wiązowna            

Zły Warszawa                        CKS Celestynów             

PKS Radość                          Amur Wilga      

KS Wesoła                             SRT Halinów
Kolejka 18  

Start Otwock                         KS Wesoła          

SRT Halinów                              PKS Radość        

Amur Wilga                                 Zły Warszawa   

CKS Celestynów                        Józefovia II Józefów       

Advit Wiązowna                          Wisła Maciejowice         

Vulcan Wólka Mlądzka                Promnik Łaskarzew         

Bór Regut                                    Burza Pilawa
Kolejka 19 

Bór Regut                             Start Otwock     

Burza Pilawa                         Vulcan Wólka Mlądzka  

Promnik Łaskarzew              Advit Wiązowna             

Wisła Maciejowice               CKS Celestynów

Józefovia II Józefów             Amur Wilga       

Zły Warszawa                       SRT Halinów      

PKS Radość                         KS Wesoła
Kolejka 20 

Start Otwock                   PKS Radość    

KS Wesoła                       Zły Warszawa              

SRT Halinów                    Józefovia II Józefów   

Amur Wilga                       Wisła Maciejowice    

CKS Celestynów               Promnik Łaskarzew  

Advit Wiązowna                 Burza Pilawa

Vulcan Wólka Mlądzka       Bór Regut      
Kolejka 21 

Vulcan Wólka Mlądzka      Start Otwock             

Bór Regut                               Advit Wiązowna        

Burza Pilawa                        CKS Celestynów        

Promnik Łaskarzew              Amur Wilga

Wisła Maciejowice                SRT Halinów

Józefovia II Józefów            KS Wesoła   

Zły Warszawa                      PKS Radość
Kolejka 22 

Start Otwock                    Zły Warszawa  

PKS Radość                      Józefovia II Józefów      

KS Wesoła                         Wisła Maciejowice         

SRT Halinów                     Promnik Łaskarzew      

Amur Wilga                       Burza Pilawa    

CKS Celestynów               Bór Regut         

Advit Wiązowna              Vulcan Wólka Mlądzka 
Kolejka 23 

Advit Wiązowna                 Start Otwock            

Vulcan Wólka Mlądzka        CKS Celestynów       

Bór Regut                             Amur Wilga

Burza Pilawa                        SRT Halinów             

Promnik Łaskarzew              KS Wesoła   

Wisła Maciejowice                PKS Radość 

Józefovia II Józefów             Zły Warszawa
Kolejka 24 

Start Otwock                   Józefovia II Józefów      

Zły Warszawa                   Wisła Maciejowice         

PKS Radość                     Promnik Łaskarzew      

KS Wesoła                        Burza Pilawa    

SRT Halinów                     Bór Regut          

Amur Wilga                       Vulcan Wólka Mlądzka  

CKS Celestynów               Advit Wiązowna
Kolejka 25 

CKS Celestynów                   Start Otwock    

Advit Wiązowna                       Amur Wilga      

Vulcan Wólka Mlądzka            SRT Halinów    

Bór Regut                                 KS Wesoła        

Burza Pilawa                   PKS Radość      

Promnik Łaskarzew        Zły Warszawa  

Wisła Maciejowice          Józefovia II Józefów
Kolejka 26 

Start Otwock                     Wisła Maciejowice     

Józefovia II Józefów           Promnik Łaskarzew    

Zły Warszawa                     Burza Pilawa

PKS Radość                       Bór Regut      

KS Wesoła                          Vulcan Wólka Mlądzka            

SRT Halinów                       Advit Wiązowna         

Amur Wilga                         CKS Celestynów