Seniorzy

Trener: Michał Słupski

 

Kierownik drużyny: Beata Blechman

 

Skład drużyny:

Mateusz Kieloch
Eryk Mazek
Tomasz Janiak
Szymon Andruszko
Jan Bujak
Marcin Napieralski
Igor Szymański
Albert Dzierżawski
Adrian Hagno
Tomasz Śmierzyński
Sebastian Kowalczyk
Dawid Majchrzyk
Paweł Wypych
Damian Bąk
Grzegorz Kuca
Piotr Borowiec
Jarosław Kęsek
Tomasz Kęsek
Maciej Blechman
Bartłomiej Kuliński
Jakub Łączyński
Patryk Majszczyk
Krzysztof Olpiński
Franciszek Zieliński
Grzegorz Wasiak
Jakub Wesołowski
Maciej Włastowski

 

Klasa A, grupa 2 Warszawa

 

Kolejka 1 18-19 sierpnia

OKS Otwock – CKS Celestynów 4:1
Bór Regut – Wisła Dziecinów
Rozwój Warszawa – Advit Wiązowna
Polonia II Warszawa – SRT Halinów
Wisła Maciejowice – KS Puznówka 1996
PKS Radość – Vulcan Wólka Mlądzka
Józefovia II Józefów – Victoria Zerzeń

 

Kolejka 2 – 25-26 sierpnia

Vulcan Wólka Mlądzka  – OKS Otwock 3:0
Wisła Dziecinów – Victoria Zerzeń
CKS Celestynów – Józefovia II Józefów
KS Puznówka 1996 – PKS Radość
SRT Halinów – Wisła Maciejowice
Advit Wiązowna – Polonia II Warszawa
Bór Regut – Rozwój Warszawa

 

Kolejka 3 – 1-2 września

OKS Otwock – KS Puznówka 1996 8:1
Rozwój Warszawa – Wisła Dziecinów
Polonia II Warszawa – Bór Regut
Wisła Maciejowice – Advit Wiązowna
PKS Radość  – SRT Halinów
Józefovia II Józefów – Vulcan Wólka Mlądzka
Victoria Zerzeń – CKS Celestynów

 

Kolejka 4 – 8-9 września

SRT Halinów – OKS Otwock 1:3
Wisła Dziecinów – CKS Celestynów
Vulcan Wólka Mlądzka  – Victoria Zerzeń
KS Puznówka 1996 – Józefovia II Józefów
Advit Wiązowna – PKS Radość
Bór Regut – Wisła Maciejowice
Rozwój Warszawa – Polonia II Warszawa

 

Kolejka 5 – 15-16 września

OKS Otwock – Advit Wiązowna 8:1
Polonia II Warszawa – Wisła Dziecinów
Wisła Maciejowice – Rozwój Warszawa
PKS Radość  – Bór Regut
Józefovia II Józefów – SRT Halinów
Victoria Zerzeń – KS Puznówka 1996
CKS Celestynów – Vulcan Wólka Mlądzka

 

Kolejka 6 – 22-23 września

Bór Regut – OKS Otwock 3:2
Wisła Dziecinów – Vulcan Wólka Mlądzka
KS Puznówka 1996 – CKS Celestynów
SRT Halinów – Victoria Zerzeń
Advit Wiązowna – Józefovia II Józefów
Rozwój Warszawa – PKS Radość
Polonia II Warszawa – Wisła Maciejowice

Kolejka 7 – 29-30 września

 

OKS  Otwock – Rozwój Warszawa 1:1
Wisła Maciejowice – Wisła Dziecinów
PKS Radość (Warszawa) – Polonia II Warszawa
Józefovia II Józefów – Bór Regut
Victoria Zerzeń – Advit Wiązowna
CKS Celestynów – SRT Halinów
Vulcan Wólka Mlądzka – KS Puznówka 1996

Kolejka 8 – 6-7 października

 

Polonia II Warszawa – OKS Otwock 0:0
Wisła Dziecinów – KS Puznówka 1996
SRT Halinów – Vulcan Wólka Mlądzka
Advit Wiązowna – CKS Celestynów
Bór Regut – Victoria Zerzeń
Rozwój Warszawa – Józefovia II Józefów
Wisła Maciejowice – PKS Radość

Kolejka 9 – 13-14 października

 

OKS Otwock – Wisła Maciejowice 5:0
PKS Radość – Wisła Dziecinów
Józefovia II Józefów – Polonia II Warszawa
Victoria Zerzeń – Rozwój Warszawa
CKS Celestynów – Bór Regut
Vulcan Wólka Mlądzka – Advit Wiązowna
KS Puznówka 1996 – SRT Halinów

 

Kolejka 10 – 20-21 października

PKS Radość – OKS Otwock 4:3
Wisła Dziecinów – SRT Halinów
Advit Wiązowna – KS Puznówka 1996
Bór Regut – Vulcan Wólka Mlądzka
Rozwój Warszawa – CKS Celestynów
Polonia II Warszawa – Victoria Zerzeń
Wisła Maciejowice – Józefovia II Józefów

 

Kolejka 11 – 27-28 października

OKS Otwock – Wisła Dziecinów 2:2
Józefovia II Józefów – PKS Radość
Victoria Zerzeń  – Wisła Maciejowice
CKS Celestynów – Polonia II Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka – Rozwój Warszawa
KS Puznówka 1996 – Bór Regut
SRT Halinów – Advit Wiązowna

 

Kolejka 12 – 3-4 listopada

OKS Otwock – Józefovia II Józefów 0:1
Wisła Dziecinów – Advit Wiązowna
Bór Regut – SRT Halinów
Rozwój Warszawa – KS Puznówka 1996
Polonia II Warszawa – Vulcan Wólka Mlądzka
Wisła Maciejowice – CKS Celestynów
PKS Radość  – Victoria Zerzeń

 

Kolejka 13 – 10-11 listopada

Victoria Zerzeń – OKS Otwock 0:10
Józefovia II Józefów – Wisła Dziecinów
CKS Celestynów – PKS Radość
Vulcan Wólka Mlądzka – Wisła Maciejowice
KS Puznówka 1996 – Polonia II Warszawa
SRT Halinów – Rozwój Warszawa
Advit Wiązowna – Bór Regut