Strona klubu OKS Start Otwock
 
   
Klub - informacje, aktualności, forum kibiców
Aktualności
Galeria
Orlik
Kontakt
Historia
Stadion
Statut klubu
Rozgrywki - wyniki, terminarze
IV liga - tabela i terminarz
Kadra I zespołu
OKS II Otwock
Juniorzy mł. - 2000
Trampkarze - 2002
Młodziki - 2003
Młodziki - 2004
Orliki - 2005
Orliki - 2006
Żaki - 2007
Kobiety
Kibice - informacje, zdjęcia, filmy
Informacje
SKLEP
Inne sekcje
LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy
 
Runda wiosenna już rozpoczęta 2015.04.02 09:31:56

Runda wiosenna już w trakcie. Po 4 kolejkach OKS Otwock zdobył 6 punktów i zajmuje 9 miejsce.

Przypomnijmy po krótce jak to się zaczęło. W sobotę 14 sierpnia OKS gościł w Grodzisku Mazowieckim i mimo iż przegrywał jedną bramką potrafił do 60 minuty wyjść na prowadzenie 1:4 po bramkach Szerszenia, Wiśniowskiego, Bylaka oraz ponownie Szerszenia. Z niewiadomych przyczyn Grodziska Pogoń odrobił straty, ostatecznie wygrywając 6:4.
Tydzień później do Otwocka przyjechała druga drużyna Pogoni Siedlce. Piłkarze OKS wypunktowali gości 4:0, a zdobywcami bramek zostali Maruszewski, Szerszeń, Zieliński oraz Pacuszka.
W ostatnią sobotę drużyna OKSu zawitała do Radomia na wspaniały obiekt Broni. Pierwszego gola zdobył Paweł Bylak, jednak po błędzie obrońców oraz oczywiście rażących błędach sędziego z Łódzkiego okręgu (sędzia był tak chętny w dawaniu kartek, że z niewiadomych powodów dał żółtą kartkę Pawłowi Bylakowi w 87 minucie za faul, który przecież to opuścił plac gry w 58 minucie) OKS stracił 2 bramki i w rezultacie przegrał spotkanie.
We wczorajszym meczu w głowach zawodników Startu siedział jeszcze mecz z Bronią, przynajmniej byłoby to widać po pierwszej połowie kiedy to snujący się zawodnicy z Otwocka stracili bramkę już w 2 minucie. Bramkę dla Ursusa zdobył grający kiedyś przy ulicy Sportowej Patryk Kamiński. Niskie tempo, niedokładne podania, brak wiary przyczyniły się do tego że w przerwie meczu trener Bobrowski musiał dosłownie wstrząsnąć szatnią i udzielić mocnej reprymendy swoim podopiecznym. Efekt to 2 bramki i pozostawienie znacznej ilości zdrowia w czasie drugiej połowy. Autorem pierwszego gola jest Rafał Wiśniowski który wykorzystał dobre podanie Filipa Łuszczyńskiego. Drugą bramkę zdobył Sebastian Szerszeń z rzutu karnego podyktowanego za faul na Bartoszu Mroczku. Naszego nowego napastnika zabraknie niestety w meczu z ŁKSem, który po 4 żółtej kartce musi odbyć pauzę jednego meczu.

Mecz z Ursusem pokazał dwa oblicza drużyny. Miejmy nadzieję że te z drugiej połowy będzie obecne 4 kwietnia o godzinie  17 na boisku w Łodzi...

Dla wszelkich statystyków z Otwocka przesyłam aktualne żółte kartki (90minut.pl to dobra strona z informacjami, ale jeśli chodzi o kartki, to niestety nie zawsze wiarygodna):
Maruszewski 7, Karaś 7, Tokaj 6, Zieliński 4, Szerszeń 4, Bobrowski 3, Choiński 3, Łuszczyński 3, Żarów 3, Mroczek 3, Pacuszka 2, Brewczyński 2, Bylak 2, Piwko 2, Buszko 1, Piekut 1.

powrót
Reklama

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.


Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750

 
 
  Copyright OKS Otwock. Projekt i wykonanie Proconnectia
Zasady Korzystania / Polityka prywatnosci