Strona klubu OKS Start Otwock
 
   
Klub - informacje, aktualności, forum kibiców
Aktualności
Galeria
Orlik
Kontakt
Historia
Stadion
Statut klubu
Rozgrywki - wyniki, terminarze
IV liga - tabela i terminarz
Kadra I zespołu
OKS II Otwock
Juniorzy mł. - 2000
Trampkarze - 2002
Młodziki - 2003
Młodziki - 2004
Orliki - 2005
Orliki - 2006
Żaki - 2007
Kobiety
Kibice - informacje, zdjęcia, filmy
Informacje
SKLEP
Inne sekcje
LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy
 
Remisujemy z liderem 2015.08.26 11:56:18

OKS Otwock zremisował na własnym stadionie z Sokołem Aleksandrów Łódzki 1:1. Prowadzenie objęliśmy po strzale Pawła Bylaka. W drugiej połowie rywale doprowadzili do wyrównania po kontrowersyjnym golu (strzelonym ze spalonego). Trzeba jednak szanować zdobyty punkt, bo Sokół do tej pory zgromadził komplet oczek.

Oto co mówili przed meczem nasz trener Bartosz Bobrowski oraz Kuba Piekut i Dawid Brewczyński

Bartosz Bobrowski - trener OKS Otwock: Po trzech kolejkach ciężko ocenić grę poszczególnych zespołów, napewno słaby początek zaliczyła Polonia Warszawa, ŁKS i Broń Radom, zespoły które miały nadawać ton rozgrywkom, zaskakuje narazie Sokół Ale (sandrów Łódzki, dzisiaj będziemy mieli okazję sprawdzić czy faktycznie są tacy mocni. Po ostatnim meczu mogę powiedzieć, że Lechia Tomaszów Mazowiecki może być dużym zaskoczeniem całego sezonu. 

Kuba Piekut: Po porażce w Tomaszowie chcemy poprawić grę i pokazać, że dwa pierwsze zwycięstwa to nie przypadek. Trener zwrócił nam uwagę na nasze błędy. Jeśli każdy z nas weźmie sobie do serca słowa trenera to lider nie wyjedzie z Otwocka z kompletem punktów. Damy z siebie wszystko i zostawimy serce na boisku.
Dawid Brewczyński. - To dobry zespół. Dużo zawodników gra tam dość długo, tworząc mocny kolektyw. Mają groźnych skrzydłowych, ale z pewnością nie położymy się na boisku. Mocno zawalczymy, aby zatrzeć złe wrażenie po meczu w Tomaszowie - zapowiadał Dawid. Żółto-czarni zagrali w składzie: Krzyżewski - Brewczyński, Borys, Karaś, Nowotka - Bylak (85. Lekan), Piekut, Kolibowski (81. Choiński), Tokaj (68. Wiśniowski), Mroczek - Piotrzkowicz (71. Koćmierowski). OKS objął prowawadzenie tuż przed zejściem na przerwę za sprawą Pawła Bylaka. Wcześniej w poprzeczkę uderzył Kuba Piekut. Po zmianie stron rywale wyrównali po kontrowersyjnej sytuacji (wydaje się, żę sędzia powinien odgwizdać spalonego). Punkt z liderem to jednak niezły wynik - oby w sobotę nasi piłkarze wrócili z Przysuchy z kompletem oczek. 

 

powrót
Reklama

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.


Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750

 
 
  Copyright OKS Otwock. Projekt i wykonanie Proconnectia
Zasady Korzystania / Polityka prywatnosci