LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy

Remis z Koroną 2011.01.12 16:42:47

Pierwszy tegoroczny sprawdzian naszych piłkarzy zakończył się remisem 1:1. Wynik ten może napawać optymizmem ponieważ przeciwnikiem był zespół Korony Kielce występujący w Ekstraklasie.

Bramkę dla OKS-u zdobył w 75 minucie meczu strzałem głową, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, obrońca Tomasz Karaś. Trener Dariusz Dźwigała postanowił desygnować na ten mecz dwie różne jedenastki (każda zagrała jedną połowę).

Wśród zawodników znalazło się 4, którzy w poprzedniej rundzie nie byli zgłoszeni do rozgrywek. Byli to: młody wychowanek OKS-u, Karol Maliszewski, Kamil Kucharski, Krzysztof Kuźmińczuk oraz dwóch zawodników, których nazwisk narazie nie ujawniamy. Możemy jedynie powiedzieć, że jest to obrońca i pomocnik.

Składy:

Korona Kielce:

Krzysztof Pilarz - Paweł Golański (46 Kamil Kuzera), Piotr Malarczyk, Jacek Markiewicz, Paweł Kal - Javi Martos, Vlastimir Jovanović (65 Marek Nowak), Grzegorz Lech, Maciej Korzym - Maciej Tataj (77 Maciej Stróżak), Eldin Adilović.

OKS Otwock:

I połowa: Dawid Bułka - Bartosz Bobrowski, Jacek Moryc, Paweł Nowotka, zawodnik testowany - Kamil Kucharski, Jarosław Mazurkiewicz, Adam Dźwigała, Patryk Kamiński, Jarosław Kęsek - Ihor Mihałewśkyj.

II połowa: Emil Anusiewicz - Tomasz Karaś, Jan Dźwigała, Adam Warszawski, Mikołaj Tokaj - Mateusz Powałka, Łukasz Choiński, Karol Maliszewski, Krzysztof Kuźmińczuk, zawodnik testowany (60 Łukasz Puciłowski) - Piotr Sobótka.

Bramki:

Maciej Tataj 53 - Tomasz Karaś 75

12 stycznia 2011, 13:00 - Kielce (sztuczne boisko Korony)

źródło: własne/korona-kielce.pl

powrót

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.

Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750