LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy

Remis ostatni przed przerwą! 2013.12.01 22:58:16

W sobotnim meczu OKS zdobył tylko punkt z nielubianą przyjezdną drużyną z Łodzi, Widzewem. Tym meczem Otwocczanie skończyli rundę jesienną i niedługo zaczynają przygotowania do rundy kolejnej, ale już w roku 2014!

OKS Otwock

2-2
(1-1)

Widzew II Łódź
20' Ibrahim Kalil Diakité
66' Pablo Piyuka
GOLE  Kevin Lafrance 40'
Lewon Hajrapetjan 57'
SKŁAD OKS-u:

Dawid Bułka - Jewhen Romanow, Tomasz Karaś, Maciej Buszko, Bartłomiej Pacuszka - Dawid Brewczyński, Łukasz Choiński, Chinonso Agu, Michał Gwiazda, Ibrahim Kalil Diakité - Pablo Piyuka

SĘDZIA:
Tomasz Skopiński
WIDZÓW:
(Nie ustalono)

Mecz z rezerwami Łódzkiego Widzewa, był ostatnim meczem i tak przedłużonej rundy jesiennej.
W tym meczu bramki strzelali tylko obcokrajowcy. Wynik spotkania otworzył zawodnik "żółto-czarnych" po strzale w 20 minucie spotkania Ibrahim Kalil Diakité (Malijczyk). Do wyrównania doprowadził Kevin Lafrance (Haitańczyk) w 40 minucie meczu.
Po zmianie stron swoją sytuację wykorzystał zawodnik gości i Widzew po raz drugi pokonał Dawida Bułkę, tym razem był to pomocnik z Armenii - Lewon Hajrapetja (57 minuta). Obaj zawodnicy, którzy zdobyli bramki dla Łodzian, są znani z boisk najwyższej ligi polskiej, czyli ekstraklasy. Ostatnią bramkę zobaczyliśmy w 66 minucie, kiedy to bramkarza gości pokonał Pablo Piyka (Argentyńczyk).
OKS kończy rundę na 12. miejscu.

Podsumowanie rundy wkrótce!

powrót

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.

Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750