Strona klubu OKS Start Otwock
 
   
Klub - informacje, aktualności, forum kibiców
Aktualności
Galeria
Orlik
Kontakt
Historia
Stadion
Statut klubu
Rozgrywki - wyniki, terminarze
IV liga - tabela i terminarz
Kadra I zespołu
OKS II Otwock
Juniorzy mł. - 2000
Trampkarze - 2002
Młodziki - 2003
Młodziki - 2004
Orliki - 2005
Orliki - 2006
Żaki - 2007
Kobiety
Kibice - informacje, zdjęcia, filmy
Informacje
SKLEP
Inne sekcje
LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy
 
Remis na własne życzenie! 2014.04.05 23:09:05

OKS Otwock zremisował w dzisiejszym meczu z Ursusem Warszawa 1:1, ale tylko i wyłącznie na własną prośbę.

Ursus Warszawa
1-1 OKS Otwock
79. Bulik GOLE 22. Karaś
SKŁAD OKS-u:
Wysocki - Bobrowski, Karaś, Agu, Romanow - Piwko, Zieliński, Choiński, Gwiazda, Łuszczyński - Dukalski
SĘDZIA:
Łukasz Trawiński (Warszawa)
WIDZÓW:
  150

 

Przyjeżdżając do Warszawy na boisko tamtejszego Ursusa zastaliśmy bardzo dobrze przygotowane boisko. Wszscy zawodnicy byli w dobrych humorach, ale bardzo zmotywowani, bo mieli szansę na pierwszy w tej rundzie mecz "na zero z tyłu" na wyjeździe. Jeszcze bardziej zmotywowany na plac wyszedł aktualny nr 1 w bramce OKSu Paweł Wysocki, poniewaz przyszedł do Otwocka właśnie z tej drużyny.

Już po pierwszym gwizdku sędziego można było zauważyć to, że zawodnicy gości od razu nastawili się na atak. Warto przypomnieć, że Ursus Warszawa w tej rundzie jeszcze nie przegrał meczu na własnym boisku, co więcej nie stracił ani jednej bramki. Zawodnicy z Otwocka wzięli sobie za cel, aby przerwać tą bardzo dobrą passę przeciwników. Jedna z pierwszych akcji OKSu, w polu karnym drużyny gospodarzy pada zawdonik Michał Gwiazda, który został uruchomiony prostopadłym podaniem przez Zielińskiego, ale sędzia nawet nie zareagował. Niedługo później bliźniaczo-podobna sytuacja i znów Gwiazda zostaje zaatakowany przez obrońcę drużyny gospodarza, pada na murawę i sędzia wskazuje na wapno. To była sytuacja dużo mniej przejrzysta, ale sędzia zareagował. Do piłki podszedł Tomasz Karaś, który pewnie zamienił jedenastkę na bramkę. Kilka minut później znów podobna sytuacja, ale sędzia znów się nie dopatrzył żadnego przewinienia.

Druga połowa była zupełnym przeciwieństwem pierwszej. Mianowicie to dryżyna Ursusa atakowała i częściej dochodziła do pozycji strzeleckich, których na szczęście nie potrafiła wykorzystać, bądź trafiali na bardzo dobrze grającego Agu. Otwocczanie mieli swoją szansę z rzutu wolnego, po dokładnej wrzutce Łukasza Choińskiego piłkę głową uderzył Zieliński i piłka zatrzepotała w siatce. Niestety, sędzia asystent podniósł chrągiewkę i było po akcji. Okazało się, że sędzia zauważył pozycję spaloną Naszego zawdonika. Piłkarze z Otwocka potem przybrali bardzo pasywną postawę i to się zemściło. Po wrzutce z rzutu rożnego i zamieszaniu w polu karnym do piłki dopadł Sebastian Bulik i pewnie umieścił piłkę w bramce strzeżonej przez Wysockiego. Możnaby było się doszukiwać błędu bramkarza, ale tak czy inaczej w Warszawie był remis. Zaczęła się nerwówka, ponieważ drużyna gospodarzy "poczuła krew" i nie odpuszczała do samego końca, co mogło się zemścić. W 90. minucie meczu w Otwockiej szestnastce upadł pomocnik drużyny Ursusa i serca zadrżały, bo sędzia gwizdnął jedenstkę. Do piłki podszedł Patryk Kamiński i na szczęście strzelił za lekko i bez problemów obronił to Paweł Wysocki. Sędzia niedługo po tym zakończył mecz.

Został lekki niedosyt, bo znów mankamentem drużyny gości okazała się skuteczności i konsekwencja w kończeniu akcji. Miejmy nadzieje, że trener Marek Końko popracuje z zespołem nad tym elementem gry jeszcze bardziej, niż do tej pory.

 

Bramki z meczu!

 

powrót
Reklama

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.


Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750

 
 
  Copyright OKS Otwock. Projekt i wykonanie Proconnectia
Zasady Korzystania / Polityka prywatnosci