Strona klubu OKS Start Otwock
 
   
Klub - informacje, aktualności, forum kibiców
Aktualności
Galeria
Orlik
Kontakt
Historia
Stadion
Statut klubu
Rozgrywki - wyniki, terminarze
IV liga - tabela i terminarz
Kadra I zespołu
OKS II Otwock
Juniorzy mł. - 2000
Trampkarze - 2002
Młodziki - 2003
Młodziki - 2004
Orliki - 2005
Orliki - 2006
Żaki - 2007
Kobiety
Kibice - informacje, zdjęcia, filmy
Informacje
SKLEP
Inne sekcje
LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy
 
Relacja z trybun 2011.03.13 11:21:56

Na ten mecz wszyscy kibice czekali od dawna, po długiej i mroźnej zimie mecz z Olimpią Elbląg był inauguracją rundy wiosennej dla drużyny OKS-u. Już od godziny 11.30 na ulicach można było dostrzec kibiców zarówno w szalikach Otwockiego klubu jak i w barwach Olimpii i jej zgód.

Sprzedaż biletów rozpoczęła się ok. godziny 12.00. Szybko zaczęła tworzyć się długa kolejka, która rozładowała się dopiero po 10 minutach pierwszej połowy. Początkowo na trybunach brak jakiejkolwiek organizacji. Dopiero w 10 minucie 1. połowy nasz młyn zaczyna sie organizować. Zebrało się nas ok. 80 osób ( 15 Józefovia, 5 Warka). Początek dopingu dość słaby ale winne było temu nadal panujące zamieszanie spowodowane nietypową sytuacją na sektorze, ponieważ razem z kibicami z Elbląga staliśmy na trybunie odkrytej prowadząc dwa osobne młyny.

Mimo 80 osób w młynie doping dość słaby, wszystkie pieśni wychodziły nam wyjątkowo przeciętnie. Po stracie bramki przez naszą drużynę nastała cisza. W okolicach 25 min chyba w końcu obudziliśmy się z zimowego snu i przez 10 min wszystko szło tak jak iść powinno jednak ogólne wrażenie jest takie, że w 1 połowie jedyna pieśń, która wychodziło w miarę dobrze to: "Ja kocham Otwock " Nie raz pokazywaliśmy już, że stać nas na więcej.

Druga połowa rozpoczęła się wręcz tragicznie. Wszystko, co zostało odśpiewane brzmiało jak głośne mruczenie zresztą i tak byliśmy zagłuszani przez ok. 200 osobowy młyn Olimpii, który ożywił się po włączeniu do dopingu pożyczonego od nas bębna. Sytuacja zmieniła się dopiero po 60 minucie, kiedy wszyscy ściągnęliśmy koszulki i zaczęliśmy się po prostu dobrze bawić. Pojawiła się nowa pieśń ćwiczona na wyjeździe do Legionowa "Z młodej piersi się wyrwało". Wyszła średnio, ale z czasem, kiedy wszyscy dobrze się jej nauczą, na pewno będzie lepiej. Wspólnie z kibicami z Elbląga odśpiewaliśmy kilka pieśni sławiących Warszawską Legię. Odśpiewana została "Warszawa", oraz kilkakrotnie pozdrowiliśmy starą znajomą z Muranowa śpiewając "Rzeki przepłynąłem góry pokonałem". Na koniec po przegranym 3 - 0 meczu ryknęliśmy, że wyniki nie są dla nas najważniejsze i rozeszliśmy się do domów.

Doping OKS-u: 6
Liczba osób w młynie: 80  (15 Józefovia, 5 KS Warka)
 
Fox

powrót
Reklama

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.


Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750

 
 
  Copyright OKS Otwock. Projekt i wykonanie Proconnectia
Zasady Korzystania / Polityka prywatnosci