Strona klubu OKS Start Otwock
 
   
Klub - informacje, aktualności, forum kibiców
Aktualności
Galeria
Orlik
Kontakt
Historia
Stadion
Statut klubu
Rozgrywki - wyniki, terminarze
IV liga - tabela i terminarz
Kadra I zespołu
OKS II Otwock
Juniorzy mł. - 2000
Trampkarze - 2002
Młodziki - 2003
Młodziki - 2004
Orliki - 2005
Orliki - 2006
Żaki - 2007
Kobiety
Kibice - informacje, zdjęcia, filmy
Informacje
SKLEP
Inne sekcje
LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy
 
Relacja z trybun - wyjazd do NDM. 2011.04.08 01:41:51

Ach, te wyjazdy. Esencja życia kibica. Ostatni z naszych wypadów, ten do Nowego Dworu, pomimo wcześniejszych problemów doszedł do skutku i z całą pewnością można zaliczyć go do tych z serii bardziej udanych. Zapraszamy do relacji jednego z naszych kibiców.

W pierwotnym terminie wyjazdowy mecz ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki miał odbyć się w sobotę, 5 marca. Prowadziliśmy już nawet zapisy na autokar jednak „kochana” zima pokrzyżowała nasze plany. Z powodu złego stanu murawy mecz został przeniesiony na 6 kwietnia. Niestety była to środa, a jak wiadomo środek tygodnia nie sprzyja kibicowskim eskapadom. Jednakże na zbiórce stawiło się kilkudziesięciu fanatyków naszego klubu, dla których mecz okazał się ważniejszy niż szkoła czy praca  i razem ruszyliśmy ciuchcią w stronę Nowego Dworu. Jak to w ciuchci bywa polało się nieco piwka i zaczęły się śpiewy. Na trasie dosiada się do nas 4 kibiców KS Warki, a już pod stadionem spotykamy resztę załogi, która jako środek lokomocji wybrała samochód. Pamiętajcie jednak, że wyjazd samochodem nie gwarantuje tylu atrakcji co wycieczka pociągiem!


Tak więc pod kasami Świtu stawiamy się  w 26 osób. Niestety ochrona (swoją drogą ta sama firma, którą spotykamy na meczach w Otwocku i z która mamy wieczne problemy) przyczepia się praktycznie do wszystkiego, z czego wynika natychmiast spore zamieszanie. Przez uciążliwe ochroniarki wchodzimy na sektor gości dopiero pod koniec pierwszej połowy. Na płocie wieszamy zaliczającą debiut na wyjeździe flagę 1924 oraz barwówkę chłopaków z Warki.


Mecz jak mecz. Nasi piłkarze nie rozpieszczają nas ostatnio swoimi wynikami tak więc i tym razem jakoś specjalnie się nimi nie przejęliśmy. Nasz doping stał na niezłym poziomie, a był on przeplatanką naszych pieśni (na czele z nową przyśpiewką „Niech zwycięża zło..”) oraz hitów z barów i dyskotek ( wystarczy wymienić „Stonogę” czy też „Weselny klimat”). Pod koniec meczu dziękujemy piłkarzom, którzy w tym meczu dali z siebie naprawdę wiele. Po opuszczeniu stadionu pod niebieską eskortą zawijamy się w drogę powrotną, która pełna była różnych ciekawych przygód i zabaw, ale te lepiej niech pozostaną we wspomnieniach obecnych na wyjeździe. Z tego miejsca pragnę także podziękować naszym zgodowiczom z Warki za wsparcie. Do zobaczenia na szlaku ! 

 

fntw'02

 

NDM OKS

 

powrót
Reklama

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.


Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750

 
 
  Copyright OKS Otwock. Projekt i wykonanie Proconnectia
Zasady Korzystania / Polityka prywatnosci