Strona klubu OKS Start Otwock
 
   
Klub - informacje, aktualności, forum kibiców
Aktualności
Galeria
Orlik
Kontakt
Historia
Stadion
Statut klubu
Rozgrywki - wyniki, terminarze
IV liga - tabela i terminarz
Kadra I zespołu
OKS II Otwock
Juniorzy mł. - 2000
Trampkarze - 2002
Młodziki - 2003
Młodziki - 2004
Orliki - 2005
Orliki - 2006
Żaki - 2007
Kobiety
Kibice - informacje, zdjęcia, filmy
Informacje
SKLEP
Inne sekcje
LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy
 
Relacja z trybun - wicher wieje.. 2011.04.11 14:09:09

Kolejny mecz rundy wiosennej za nami. Tym razem do Otwocka zawitał mało ciekawy przeciwnik - GLKS Nadarzyn. Runda owszem wiosenna, ale pogoda zdecydowanie bliższa innej porze roku... Oto co działo się na trybunach okiem jednego z fanatyków.

Wybierając się na ten mecz dopiero na bramie usłyszałem, iż są to derby. Ba! Derby Mazowsza. Chyba niektórzy przesadzają z tym określeniem. Ciężko nazwać derbami mecz z mało ciekawym rywalem z drugiej strony Warszawy.

W sobotnie popołudnie pogoda zachęcała tylko do jednego - do zostania w domu. Jednakże padający deszcz oraz nieziemska wichura nie zniechęciła najwierniejszych kibiców OKSu, których w młynie stawiło się ponad 30 sztuk. Na płocie wisi transparent " W ŁĘCZNEJ JEST TYLKO GÓRNIK" odnoszący się sytuacji panującej w Łęcznej, gdzie sponsor miejscowego Górnika wbrew woli kibiców zmienił nazwę klubu na Bogdanka. Chore, ale niestety prawdziwe. Trzymajcie się chłopaki - wytrwania w walce o swoje!

Doping nie wychodził nam tego dnia najlepiej, a każdy nasz głośniejszy zryw został poniesiony przez wiatr w stronę lasu. Tak czy inaczej w miarę możliwości staraliśmy się dopingować żółto-czarnych na jako takim poziomie.

 A po piłkarzach widać było, że wzięli sobie do serca nasze ostatnie rady i na boisku zasuwali, aż miło. Szkoda straconych punktów, ale serca do walki nie można było im odmówić. Szczególnie naszemu bramkarzowi - Dawidowi Bułce, który jak zawsze pokazał wolę do walki oraz ponadprzeciętne zaangażowanie, Brawo Dawid - kibice doceniają twoją postawę.

Po stracie bramki na 1:1 nasz doping znacznie się ożywił. Ożywiła się nawet trybuna kryta, która kilka razy naprawdę głośno coś krzyknęła. Szkoda, że tak rzadko.

Warto jeszcze wspomnieć o naprawdę konkretnej wichurze, która towarzyszyła nam przez cały mecz. Na boisku piłka latała, w którą stronę tylko zawiał wiatr, a na trybuny, nieopodal naszego młyna zwiało materac z bieżni. Przy takim wietrze naprawdę ciężko było wytrzymać do końca meczu. Jednakże udało nam się to i po meczu ruszyliśmy w dalszy balet :)

Dla formalności - kibiców gości 0.

fntw'02

 

 

powrót
Reklama

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.


Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750

 
 
  Copyright OKS Otwock. Projekt i wykonanie Proconnectia
Zasady Korzystania / Polityka prywatnosci