Strona klubu OKS Start Otwock
 
   
Klub - informacje, aktualności, forum kibiców
Aktualności
Galeria
Orlik
Kontakt
Historia
Stadion
Statut klubu
Rozgrywki - wyniki, terminarze
IV liga - tabela i terminarz
Kadra I zespołu
OKS II Otwock
Juniorzy mł. - 2000
Trampkarze - 2002
Młodziki - 2003
Młodziki - 2004
Orliki - 2005
Orliki - 2006
Żaki - 2007
Kobiety
Kibice - informacje, zdjęcia, filmy
Informacje
SKLEP
Inne sekcje
LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy
 
Przygotowania do sezonu w toku 2011.01.12 22:43:32

Przedstawiamy skromną porcję informacji z klubu dotyczącą pierwszej gry kontrolnej, krótki  pomeczowy komentarz trenera Dźwigały, najbliższe plany treningowe oraz przybliżamy sylwetki testowanych zawodników.

W dniu jutrzejszym (czwartek, 13.01) o godzinie 17:30 pierwsza drużyna OKS-u przejdzie testy wydolnościowe w hali przy ul. Sportowej, po czym zawodnicy udadzą się na boisko ze sztuczną nawierzchnią (orlik) w celu odbycia treningu. Po zajęciach trener zdecyduje, kogo zabrać na sobotni turniej w Legionowie.

Jak już informowaliśmy wcześniej, obecnie testowanych jest 5 zawodników. Każdy z nich miał szansę zaprezentować się sztabowi szkoleniowemu w sparingu z Koroną Kielce. Wśród nich znaleźli się :

Kamil Kucharski - młody perspektywiczny zawodnik PKS-u Radość, który już wcześniej był obserwowany przez trenera Dźwigałę.

Krzysztof Kuźmińczuk - zawodnik, którego raczej nie trzeba przedstawiać otwockim kibicom. W sparingu z Koroną wypadł bardzo dobrze. Asystował przy golu Karasia a po jednym z jego strzałów piłka uderzyła w słupek.

Karol Maliszewski - wychowanek klubu występujący dotąd w rezerwach OKS-u, również określany mianem bardzo perspektywicznego.

Pozostali dwaj zawodnicy, których nazwisk nie zdradzamy również zaprezentowali się z dobrej strony i być może już niedługo zasilą kadrę zespołu. Jeden z nich, występujący na pozycji lewego pomocnika pochodzi z Ukrainy i został zarekomendowany przez swojego rodaka, Ihora Mihalewskyego.

Na naszą prośbę trener Dźwigała w kilku słowach skomentował spotkanie z Koroną. Jak mówił, jest zadowolony z przebiegu meczu oraz wyniku. Podkreślał również, że sparing ten był dopiero trzecią jednostką treningową dla jego podopiecznych i na tym etapie przygotowań drużyna zaprezentowała się z bardzo dobrej strony na tle silniejszego rywala. Przez większą część meczu widać było różnicę klas u obu zespołów jednak były momenty, w których młodzi gracze z Otwocka przejmowali inicjatywę i prowadzili wyrównaną walkę.

 


 

powrót
Reklama

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.


Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750

 
 
  Copyright OKS Otwock. Projekt i wykonanie Proconnectia
Zasady Korzystania / Polityka prywatnosci