Strona klubu OKS Start Otwock
 
   
Klub - informacje, aktualności, forum kibiców
Aktualności
Galeria
Orlik
Kontakt
Historia
Stadion
Statut klubu
Rozgrywki - wyniki, terminarze
IV liga - tabela i terminarz
Kadra I zespołu
OKS II Otwock
Juniorzy mł. - 2000
Trampkarze - 2002
Młodziki - 2003
Młodziki - 2004
Orliki - 2005
Orliki - 2006
Żaki - 2007
Kobiety
Kibice - informacje, zdjęcia, filmy
Informacje
SKLEP
Inne sekcje
LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy
 
Przerwana passa! 2013.10.28 10:26:28

OKS Otwock
0-0 MKS Kutno
  GOLE  
SKŁAD OKS-u:
Bułka Dawid - Buszko Maciej, Falkowski Damian, Karaś Tomasz, Romanov Yeugen - Agu Chinonso, Bylak Paweł, Choiński Łukasz, Gwiazda Michał, Piwko Mateusz - Piyuka Pablo

SĘDZIA:

Paraszkiewicz

WIDZÓW:
 ok. 150

 

OKS remisem z drużyną z Kutna przerwał swoją złą passę (trzy z rzędu mecze przegrane). Większość akcji w meczu działo się w środku pola, sędzia pokazał dużo żółtych kartek, OKS grał ostatnie 14 minut w osłabieniu, ponieważ za drugą żółtą kartkę z boiska wyleciał Tomasz Karaś. 

Zacznijmy może od sędziego. Jeżeli miałbym wystawiać notę sędziemu, to musiałabyć to ocena 2 (od 1 do 6), ponieważ Pan Paraszkiewicz miał ponad połowę decyzji błędnych. Dał dużo żółtych kartek (sześć), gwizdał odwrotnie niż powinien, nawet asystenci, którzy mają pomgać głównemu, popełniali błędy. Dobrze więc, koniec o Panu arbitrze, teraz przejdźmy do samego meczu.

Relację zacznijmy od powiedzenia trochę o składzie drużyny OKSu, który nie był optymalny, ale ludzie, którzy zastąpili wykluczonych kolegów robili to dobrze. Maciej Buszko (który grał na stoperze za Bartłomieja Pacuszkę) zagrał bardzo przyzwoity mecz. Również bardzo dobrze, twardo zagrał Damian Falkowski (za Bartosza Bobrowskiego), który dobrze współpracował z kolegami z obrony. Na boisku w drużynie OKSu zadebiutował Arkadiusz Przybysz, który wszedł za Michała Gwiazdę w 82', ale ciężko na temat jego gry cokolwiek powiedzieć, bo spędził na boisku za mało czasu.

Cała gra nie była bardzo porywająca, ale były momenty, że obie drużyny pokazały kawałek dobrego futbolu. Również w tym meczu mogliśmy oglądać bardzo dobre występy obu brmakrzy, którzy popisali się kilkoma ładnymi interwencjami i trzeba powiedzieć, że gdyby nie oni, to wynik wyglądał by raczej na korzyść gospodarzy. Cieszymy się równie, że OKS powoli odbija się od miejsca, w którym dostał jakiegoś zacięcia. Może remis nie jest jakimś powalającym wynikiem, ale to zawsze jeden punkt.

Aktualnie Otwocki klub sportowy zajmuje 9. miejsce w tabeli III ligi gr. łódzko mazowieciej, zaraz za drużyną z Wielunia (tracąc do nich dwa punkty) i tuż przed drużyną z Grodziska(mają tyle samo punktów).

 

Zapraszamy na profile I drużyny i rezerw na portalu facebook!

/OKS.Otwock

/oks2otwock

powrót
Reklama

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.


Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750

 
 
  Copyright OKS Otwock. Projekt i wykonanie Proconnectia
Zasady Korzystania / Polityka prywatnosci