LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy

Przegrany remis! 2014.03.30 18:02:10

We wczorajszym meczu Otwocka drużyna zremisowała bezbramkowo z rezerwami z Bełchatowa.

OKS Otwock
0-0 GKS II Bełchatów
SKŁAD OKS-u:
Wysocki - Bobrowski, Agu, Romanov, Karaś - Zieliński, Bylak, Piwko, Choiński, Gwiazda - Dukalski
SĘDZIA:
???
WIDZÓW:
200

Mecz w większości czasu był kontrolowany prze drużynę gospodarzy, która od początku była stawiana na miejscu faworyta spotkania. Spotkanie zaczęło się od spokojnego badania się obu zespołów (ostatnie spotkanie tych drużyna zakończyło się zwycięstwem OKSu).

Szybciej akcja zaczęła się rozkręcać koło 10. minuty, już od tamtej pory było widać mentalną, fizyczną i taktyczną przewagę Otwocczan. Nie wychodzili praktycznie z połowy przeciwnika cały czas go "cisnęli" i zmuszali do prostych błędów. To co zakładał trener, to zaczęło się powoli ziszczać. Pierwsza połowa zakończyła się, po niewykorzystanych okazjach, bezbramkowo.

W drugiej połowie widać było, że zawodnicy Otwocka byli dużo bardziej zmotywowani i żądni gry, dlatego jeszcze bardziej zamknęli drużynę gości na własnej połowie. Dogodnych okaji nie wykorzystali: Dominik Dukalski,  Mateusz Zieliński i Mateusz Piwko. W doliczonych minutach meczu, nasz kapitan, Bartosz Bobrowski, mógł wywalczyć dla OKSu 3 punkty, niestety, piłka po jego strzale lewą nogą odbiła się od poprzeczki.

Gospodarze również w doliczonym czasie gry mogli mecz przegrać, po ładnej składnej akcji GKSu, dobrą interwencją popisał się Tomasz Karaś, który wrócił za zawodnikiem i nie dał mu oddać strzału na bramkę. Ten mecz na prawdę można traktować jako przegrany, ale głowa do góry, to dopiero czwarty mecz, a OKS zainkasował już 7 punktów. Źle? Wydaje się, że jak na początek to bardzo dobry wynik.

Już za tydzień, OKS zmierzy się z drużyną Ursusa Warszawa, czyli z byłym klubem aktualnego nr 1 w bramce otwockiego klubu, Pawła Wysockiego. Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion Ursusa do Warszawy!

---->ZDJĘCIA Z MECZU<----

powrót

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.

Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750