Strona klubu OKS Start Otwock
 
   
Klub - informacje, aktualności, forum kibiców
Aktualności
Galeria
Orlik
Kontakt
Historia
Stadion
Statut klubu
Rozgrywki - wyniki, terminarze
IV liga - tabela i terminarz
Kadra I zespołu
OKS II Otwock
Juniorzy mł. - 2000
Trampkarze - 2002
Młodziki - 2003
Młodziki - 2004
Orliki - 2005
Orliki - 2006
Żaki - 2007
Kobiety
Kibice - informacje, zdjęcia, filmy
Informacje
SKLEP
Inne sekcje
LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy
 
PROTEST 2011.04.22 00:28:40

PROTEST

W związku z zachowaniem pracowników agencji ochrony FOKUS, które miało miejsce na dzisiejszym meczu z Sokołem Sokółka ogłaszamy niniejszym protest. Zawieszamy wszelką prowadzoną przez nas działalność.

Nie będziemy tworzyć atmosfery na meczach w Otwocku – nie będziemy prowadzić dopingu oraz tworzyć opraw.

Zaprzestajemy prowadzenia strony oksotwock.pl

Zaprzestajemy wszelkich akcji promocyjnych klubu – min. plakatowania miasta przed każdym z meczów.

Pracownicy agencji ochrony FOKUS odkąd tylko pojawili się na meczach naszego klubu prowokowali nas swoim aroganckim, nieprofesjonalnym oraz agresywnym zachowaniem. Wydarzenia, które miały miejsce w dniu dzisiejszym przelały czarę goryczy. Pracownicy tej firmy zachowują się w podobny sposób nie tylko na otwockim stadionie. Tydzień wcześniej skandaliczne zdarzenia miały miejsce na meczu w Nowym Dworze pomiędzy tamtejszym Świtem, a Wisłą Płock. Ochroniarze agencji FOKUS po przeprowadzeniu prowokacji zaatakowali wtedy kibiców Świtu gazem. W całym zajściu ucierpieli nie tylko kibice z tak zwanego „młyna”, ale także i osoby postronne – rodziny z dziećmi oraz ludzie starsi.

Nie wyobrażamy sobie dalszej działalności w obecnych warunkach. Bandyckie metody ochrony trafnie opisali kibice Świtu : takie zachowanie przypomina zachowanie niektórych jednostek, niekoniecznie z tej epoki. Ale w czasach kiedy kibic jest oficjalnym bandytą, stoimy na przegranej pozycji. Tylko kto nas ochroni przed „fokusowymi bandytami”?

 

Poziom zakłamania pracowników tej firmy jest przerażający. Stojąc już poza obiektem usłyszeliśmy jak przez swoje "szczekaczki" ustalali, iż w razie problemów po dzisiejszym meczu będa trzymali się wersji, że to my ich sprowokowaliśmy rzucąjąc w nich kamieniami. Na meczu z Sokołem nie poleciał w ich stronę ani jeden kamień. Ochroniarze poturbowali także naszego niepełnoletniego kolegę, który był zaledwie dwa miesiące po ciężkiej operacji kręgosłupa.

 

Takim działanion ochrony mówimy stanowcze NIE!

 

Przedstawiamy nasz postulat. Wzywamy zarząd klubu do niezwłocznego zaprzestania współpracy z agencją ochrony FOKUS. Jest to jedyny warunek, aby zakończyć protest. Do tego czasu apelujemy do wszystkich kibiców, którym zależy na atmosferze panującej na otwockim stadionie o bojkot i nie przychodzenie na mecze.

  

KIBICE OKSu OTWOCK

powrót
Reklama

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.


Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750

 
 
  Copyright OKS Otwock. Projekt i wykonanie Proconnectia
Zasady Korzystania / Polityka prywatnosci