Dutkowski - Rmoanow, Agu, Karaś, Bobrowski - Piwko, Zieliński, Choiński, Buszko, Gwiazda - Dukalski
SĘDZIA:
Kardacki (Łódź)
WIDZÓW:
  ???

Mecz zaczął się od ataków gospodarzy, które trwały ok. 5 minut. Żółto-czarni przetrwali i już to oni prowadzili grę. Swoje okazje zmarnowali: Paweł Bylak, po prostopadłej piłce ze środka boiska i Łukasz Choiński, chociaż w tym wypadku ładną paradą popisał się bramkarz MKSu. OKS dalej napierał a gospodarze liczyli tylko na kontry. Ziściło się to w 29. minucie spotkania, kiedy to piłka wpadła pod nogi pomocnika drużyny Kutna, a ten ładnym strzałem z 25 metrów pokonał Naszego bramkarza Jakuba Dutkowskiego, dla którego to był pierwszy mecz zagrany od pierwszej minuty w drużynie z Otwocka. Na kolejną bramke w tym meczu czekaliśmy do 42. minuty, kiedy to w polu karnym Agu sfaulował napastnika MKSu i sędzia wskazał na "jedenastkę", którą pewnie zamienili na bramkę. Na trzecie trafienie nie musieliśmy czekać długo, bo jeszcze przed ostatnim gwizdkiem sędziego błąd popełnił bramkarz "Startu" źle wychodząc do piłki i było 3:0.

W drugiej połowie piłkarze żółto-czrnych wyszli bardziej zmotywowani, co od razu było widać po grze. Stwarzali okazje, ale niestety mankamentem było wykończenie tych akcji, ale też ostatnie podania. Mecz się wyrównał i już nie wyglądało żeby cokolwiek się zmieniło, ale w 92. minucie meczu piłka dostała się pod nogi naszego napastnika: Dominika Dukalskiego, który z bardzo ciężkiej pozycji zdobył ładną bramkę, tzw. "na otarcie łez". Był to jeden ze słabszych meczy w wykonaniu naszych zawodników, ale bardziej martwi to, że niebezpiecznie zbliżamy się do strefy spadkowej do IV ligi.

Video-skrót meczu:

Konferencja prasowa:

<---zapraszamy na FACEBOOK'a po aktualności!

powrót

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.

Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750