Strona klubu OKS Start Otwock
 
   
Klub - informacje, aktualności, forum kibiców
Aktualności
Galeria
Orlik
Kontakt
Historia
Stadion
Statut klubu
Rozgrywki - wyniki, terminarze
IV liga - tabela i terminarz
Kadra I zespołu
OKS II Otwock
Juniorzy mł. - 2000
Trampkarze - 2002
Młodziki - 2003
Młodziki - 2004
Orliki - 2005
Orliki - 2006
Żaki - 2007
Kobiety
Kibice - informacje, zdjęcia, filmy
Informacje
SKLEP
Inne sekcje
LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy
 
Porażka w końcówce! 2013.10.20 18:49:12

Start Otwock
1-2 Omega Kleszczów
50.Pacuszka GOLE

90.Serwaciński

90+3.Rozwandowicz
SKŁAD OKS-u:
Dawid Bułka - Bartłomiej Pacuszka, Tomasz Karaś, Jewhen Romanov, Maciej Buszko - Łukasz Choiński, Agu Chinonso, Paweł Bylak, Michał Gwiazda, Mateusz Piwko - Pablo Piyuka

 SKŁAD Gości:

 Paweł Wiśniewski - Adrian Łucki, Marcin Kabziński, Dariusz Słomian, Mateusz Jacak - Hubert Górski, Łukasz Marciniak, Hubert Robaszek, Daniel Szymczyk - Jakub Rozwandowicz, Szymon Piotrowski

SĘDZIA:

Paweł Jenda

WIDZÓW:

ok. 100

 

 

Dziś pogoda dopisała, było chłodno, nawet momentami zimno, ale do gry było super. Boisko też niczego sobie. Jednak wszyscy zdawali sobie sprawę, że przeciwnik jaki przyjeżdża do Otwocka jest wymagający, ponieważ był kilka pozycji wyżej niż OKS i do tego od 5ciu kolejek nie przegrał meczu.

Sędzia rozpoczął mecz. Od razu zaatakowali zawodnicy z Kleszczowa i już w 2. minucie meczu stworzyli groźną akcję po której mogła paść bramka. Na nasze szczęście napastnik drużyny przyjezdnej pomylił się, ale nieznacznie. Całą połowę gra była wyrównana, ale obie drużyny robiły akcje zakończone strzałami. Najgroźniejszą akcję zakończył strzałem Pablo Piyuka. Uderzając z 16. metra piękną robinsonadą popisał się bramkarz gości Paweł Wiśniewski, parując ten strzał na rzut rożny. Do końca połowy gra wyglądała tak samo, ale niekiedy zdarzały się incydenty, po których sędzia mógł dać żółtą kartkę.

Drugą połowę lepiej wykorzystali gospodarze, którzy widząc rozluźnienie gości podeszli wyżej i po wrzutce popularnego "Żeni" piłkę głową do siatki skierował Bartłomiej Pacuszka. Otwcczanie mogli świętować zdobycie bramki w ładnym stylu. Od tego zdarzenia miejscowi zawodnicy "usiedli" na przyjezdnych, co było widać gołym okiem. Niestety jak to w życiu bywa, nie zawsze jest kolorowo i z każdą minutą przewaga malała. Aż w końcu po błędzie w środkowej części boiska gospodarze najpierw zostali skarceni przez Rafała Serwacińskiego (w 90' minucie), a następnie przez Jakuba Rowandowicza w doliczonym już czasie gry.

Przyjezdni wyrwali to, o co walczyli, ale końcówką meczu pokazali, że na to zasłużyli.

 

 

Zapraszamy na nasz profil na facebooku!

powrót
Reklama

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.


Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750

 
 
  Copyright OKS Otwock. Projekt i wykonanie Proconnectia
Zasady Korzystania / Polityka prywatnosci