Z Radością na fotel lidera

OKS Otwock pokonał w sobotnie przedpołudnie zespół PKS Radość 0-1 po jedynej bramce strzelonej w 28 minucie meczu przez Rafała Długosza.

Kibice obu drużyn liczyli na wiele emocji i grad bramek. Niestety widowisko przy ul. Wielowiejskiej 10 było typowym meczem walki. W poczynaniach obu drużyn dało się zauważyć dużo nerwowości i błędów. Żadna z drużyn nie potrafiła opanować środka boiska. Większość akcji rozpoczynała się od obrońców z próbą pominięcia środka pola.  Pierwsze minuty meczu należały do zespołu gospodarzy. W 18 minucie spotkania padła bramka dla Radości, ale sędzia zauważył pozycję spaloną. Od tego momentu bardziej klarowne sytuacje stwarzał sobie zespół z Otwocka. W 25 minucie spotkania idealnego podania Radka Soszki nie wykorzystał w sytuacji sam na sam Kamil Gałązka. Trzy minuty później dokładne dośrodkowanie z rzutu rożnego Pawła Komorowskiego wykorzystał Dawid Majchrzyk. Jego strzał głową sparował bramkarz Radości, ale piłka spadła pod nogi Rafała Długosza, który bez problemu skierował ją do siatki. Druga połowa meczu rozpoczęła się dla OKS od idealnej sytuacji Radosława Soszki, który nie potrafił wykorzystać idealnego podania Gałązki i w sytuacji sam na sam posłał piłkę obok bramki. Szanse swoje mieli jeszcze Michał Zapaśnik, który trafił w poprzeczkę oraz Kamil Gałązka, którego strzał z rzutu wolnego obronił bramkarz gospodarzy. Końcówka meczu to nerwowa gra obu zespołów, która nie przyniosła zmiany wyniku. Zwycięstwo OKS Otwock umocniło tą drużynę na pozycji lidera.

PKS RADOŚĆ – OKS OTWOCK O-1  (0-1)

SKŁAD:  GOLEŃ K.;  ROSŁONEK Ł.;  DŁUGOSZ R. 28’;  PIOTRZKOWICZ J.;  KOMOROWSKI P.