post

Udana Inauguracja OKS

W meczu inaugurującym rozgrywki klasy A w sezonie 2019/2020 OKS Start Otwock zagrał z drużyną Amura Wilgi która w zeszłym sezonie występował w lidze okręgowej. Piłkarze OKS po letniej przebudowie stawiani są w roli faworyta w wyścigu o awans do warszawskiej ligi okręgowej…  Od pierwszych minut meczu w Wildze OKS przejął inicjatywę na boisku, podobnie jak w meczu pucharowym budował szybkie składne akcje raz po raz zagrażając bramce Amura. Efekt 3-0 po 20 minutach meczu, wynik do przerwy już nie uległ zmianie a bramki strzelali Michał Zapaśnik, Maciek Napieraj i Kuba Piotrzkowicz. W drugiej połowie nastąpiły dwie wymuszone zmiany, na boisku pojawił się Marcin Napieralski i Kamil Gałązka który po kilku latach powrócił do drużyny OKS, już w pierwszej okazji bramkowej Kamil precyzyjnym uderzeniem podwyższył wynik meczu na 4-0. Napór OKS trwał dalej…kolejne bramki strzelali ponownie Zapaśnik Michał, Piotrzkowicz Kuba a festiwal strzelecki zakończył Szymek Andruszko dobijając ładne uderzenie Damiana Bąka. Inauguracja udana, przed OKS kolejne trudne spotkania, liczymy na dobrą grę i kolejne punkty.

W sobotę 24 sierpnia na sztucznym boisku zmierzymy się z drużyną Promnika Łaskarzew. Początek meczu o godzinie 17.00 Zapraszamy.

Amur Wilga – OKS Otwock 0-7 (0-3)

Bramki: Zapaśnik M x 2, Piotrzkowicz K x 2 Gałązka K, Napieraj M, Andruszko Sz.,

Skład:

Goleń, Wesołowski,(65 Bąk) Długosz,( 46 Gałązka ),Śmierzyński, Piotrzkowicz, Komorowski,        (46 Napieralski), Kuca,(70 Rosłonek) Napieraj,(75 Andruszko),  Zapaśnik Michał,                              Zapaśnik Arkadiusz,(60 Soszka) Majchrzyk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *