Strzelanina na pożeganie jesieni

Piłkarze OKS Otwock zdemolowali na zakończenie rundy jesiennej Victorię Zerzeń 10:0 w wyjazdowym meczu 13 kolejki rundy jesiennej A klasy. Przerwę zimową zawodnicy Michała Słupskiego spędzą na 8 miejscu w tabeli, ze stratą 4 punktów do drugiego miejsca, dającego awans do ligi okręgowej.

Ostatni ligowy występ OKS w tym roku był typowym meczem do jednej bramki. Przewaga piłkarzy Michała Słupskiego z każdą minutą gry stawała się coraz większa. Już po 30 minutach pierwszej połowy żółto-czarni prowadzili 4:0. Po przerwie mimo kilku zmian otwocczanie nie zwolniali tempa i jeszcze 6 razy trafiali do bramki gospodarzy. Mecz zakończył się imponującym wynikiem 10:0. – Musimy dobrze przepracować zimę i wiosną unikać błędów, które przytrafiały się nam w tej rundzie. Liga jest wyrównana, strata do miejsca dającego awans nie jest duża. Damy z siebie wszystko – powiedział po meczu autor dwóch bramek, Marcin Napieralski.

Victoria Zerzeń – OKS Otwock 0:10 (0:4) Bramki: Dawid Majchrzyk (15), Sebastian Kowalczyk (23), Igor Szymański (27), Grzegorz Kuca (32), Damian Bąk (46), Marcin Napieralski (55), Tomasz Śmierzyński (62), Jakub Łączyński (67), Jan Bujak (75), Marcin Napieralski (89)

OKS: Mazek – Blechman, Wesołowski, Śmierzyński, Borowiec (49. Wypych) – Andruszko (49. Dzierżawski), Kowalczyk (70. Bujak), Kuca (61. Wasiak), Szymański, Bąk (49. Napieralski) – Majchrzyk (61. Łączyński)