Rewanż za porażkę z pucharu

Lider OKS Otwock dołożył kolejne zwycięstwo, tym razem nad Advitem i powiększył swoją przewagę nad drugą drużyną do 4 punktów.

W sobotnie popołudnie na stadionie przy ul. Karczewskiej odbył się mecz 10 kolejki Klasy A pomiędzy OKS Otwock i Advitem Wiązowna. Drużyna Trenera Piotra Okońskiego przystąpiła do meczu, znając wynik depczącej po piętach KS Wesołej, która zremisowała z Promnikiem 2-2. Nadarzyła się więc okazja, aby powiększyć przewagę do 4 punktów. Zgromadzeni na trybunach kibice zobaczyli prawdziwy mecz walki okupiony poważną kontuzją zawodnika gości, którego musiała zabrać karetka pogotowia (Życzymy szybkiego powrotu na boisko). Od pierwszych minut zdecydowaną przewagę na boisku mieli piłkarze gospodarzy, którzy już w 2 minucie meczu od strzału Kamila Gałązki rozpoczęli festiwal strzelecki. Swoich sił próbowali Łączyński Jakub, Piorzkowicz Jakub (dwukrotnie) oraz Komorowski Paweł. Wszystkie te strzały bronił bramkarz Advitu albo były minimalnie niecelne. Do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis.    W przerwie Trener Okoński dokonał dwóch zmian. Na boisku pojawili się Bąk i powracający po dłuższej nieobecności Śmierzyński. Wejście Damiana Bąka znacząco ożywiło grę gospodarzy, zmuszając defensorów Advitu do większego wysiłku. W 60 minucie meczu precyzyjne dośrodkowanie Pawła Komorowskiego wykorzystał kapitan drużyny Michał Zapaśnik wyprowadzając zespół OKS-u na prowadzenie. W ostatnich minutach spotkania drużyna z Wiązownej miała szanse na wyrównanie. OKS dopisuje sobie trzy punkty a kolejny mecz ligowy rozegra w sobotę 26 października o godz. 14:30 na stadionie przy ul. Dolnej 19 z Józefovią Józefów.

OKS OTWOCK  –  ADVIT WIĄZOWNA 1-0 (0-0)

SKŁAD: Goleń K., Rosłonek Ł., (45’ Śmierzyński T.), Wesołowski J. (45’ Bąk. D.), Piotrzkowicz J., Łączyński J. (56’ Soszka R.), Gałązka K., Komorowski P. (78 Sadi Artan), Zapaśnik M., Napieralski M. (85’ Andruszko Szymon), Majchrzyk D. (Zapaśnik A.), Długosz R.,

BRAMKA: 60’ Zapaśnik Michał as. Komorowski Paweł