Podział punktów z liderem

Nieskuteczność – tak jednym słowem można podsumować domowe spotkanie OKS z liderującą w A klasie Wisłą Dziecinów. W pierwszej połowie nieskuteczni byli goście, którzy nie wykorzystali trzech stuprocentowych okazji. Role odwróciły się w drugiej połowie i mecz zakończył się podziałem punktów.

Mecz ułożył się lepiej dla gości z Dziecinowa. Już w pierwszym kwadransie piłkarze Wisły po uderzeniu głową objęli prowadzenie. Potem mieli jeszcze trzy doskonałe okazje do podwyższenia wyniku i strzegący bramki OKS, Mateusz Kieloch za każdym razem mógł mówić o dużym szczęściu. Pięć minut przed końcem pierwszej połowy Dawid Majchrzyk wykończył składną kontrę gospodarzy. Jednak goście po fatalnym blędzie defensywy OKS tuż przed przerwą zdobyli drugą bramkę.

Po zmianie stron otwocczanie ruszyli do huraganowych ataków, ale piłka jak zaczarowana przelatywała obok bramki rywali. Wreszcie w 85. minucie Grzegorz Kuca technicznym strzałem doprowadził do wyrównania. W końcówce zawodnicy Michała Słupskiego mieli jeszcze jedną okazję do zdobycia bramki jednak i tym razem piłka nie wpadła do bramki Wisły.

OKS Otwock – Wisła Dziecinów 2:2 (2:1) Bramki: Dawid Majchrzyk (42), Grzegorz Kuca (85)

OKS: Kieloch – Blechman, Śmierzyński, Szymański, Bąk – Dzierżawski (46. Wasiak), Kuca, Kowalczyk, Łączyński, Majchrzyk – Napieralski (46. Hagno) (Wypych, Borowiec, Bujak, Mazek, Włastowski)