Pewne zwycięstwo z CKS Celestynów (SENIORZY)

OKS Otwock wygrał z CKS Celestynów w pierwszym meczu w sezonie jesiennym A klasy. Piłkarze Michała Słupskiego byli zespołem lepszym i zasłużenie zainkasowali 3 punkty, chociaż to CKS objął prowadzenie.

Od początku spotkania zarysowała się przewaga OKS. Młodzi piłkarze z Otwocka nie mogli jednak sforsować formacji obronnej CKS, w którym na ławce trenerskiej zadebiutowała była trener OKS, Aneta Gójska. Nieoczekiwanie to jednak gracze z Celestynowa wyszli na prowadzenie. Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska, debiutujący w oficjalnym meczu bramkarz Mateusz Kieloch nie przeciął dośrodkowania i zawodnik CKS z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki.

Stracony gol wpłynął mobilizująco na żółto-czarnych i już 7 minut póżniej Sebastian Kowalczyk sprytnie uderzył z rzutu rożnego doprowadzając do remisu i drużyny schodziły na przerwę z wynikiem 1:1. Po zmienie stron drużyna prowadzona przez Michała Słupskiego szybko opanowała sytuację i górowała nad rywalem pod każdym względem. Najpierw ładną akcję wykończył Albert Dzierżawski  a potem dwa rzuty karne zamienione na bramki przez Tomasza Śmierzyńskiego i Jana Bujaka ustaliły wynik spotkania na 4:1 dla OKS.

OKS Otwock – CKS Celestynów 4:1 (1:1) Bramki: Sebastian Kowalczyk (41), Albert Dzierżawski (56), Tomasz Śmierzyński (70-k), Jan Bujak (78-k)

OKS: Kieloch, Blechman (90. Włastowski) , Śmierzyński, Wesołowski, Wypych (46. Borowiec), Dzierżawski (74. Bujak), Kowalczyk, Kuca, Bąk (46.Łączyński), Andruszko (65.Wasiak), Hagno (89. Kuliński)