Otwocka masakra

Seniorzy OKS Otwock odnieśli drugie zwycięstwie w tym sezonie A klasy. Po jednostronnym pojedynku rozbili KS Puznówka 8:1. Największy kawałek tortu z bramkami przypadł Adrianowi Hagno, który czterokrotnie pokonywał bramkarza rywali.

Mecz miał skrajnie jednostronny przebieg. Osłabiona w porównaniu do poprzedniego sezonu drużyna z Puznówki od startu rozgrywek zbiera spore lanie. Nie inaczej było w Otwocku – goście bronili się przez 26 minut i skapitulowali po technicznym uderzeniu Grzegorza Kucy zza pola karnego. Gol rozwiązał worek z bramkami – do siatki Puznówki trafiali: Jakub Łączyński i czterokrotnie Adrian Hagno. Wysokie prowadzenie osłabiło koncentrację drużyny z Otwocka, bo w drugiej połowie trzy razy otwocczanie marnowali stuprocentowe okazje pod bramką rywala oraz trzykrtonie nie wykorzystali rzutu karnego (Jarosław Kęsek, Igor Szymański i Adrian Hagno) .
– Rzadko zdarza się mecz, w którym drużyna nie trafia 3 razy z rzutu karnego. Dobrze jeśli drużyna gra do końca – kiedy możesz wygrać 15:0, to trzeba się postarać, aby tak było. Rywale nie zawiesili nam poprzeczki zbyt wysoko, nie możemy jednak tracić koncentracji – mówił po meczu trener OKS, Michał Słupski.

OKS Otwock – KS Puznówka 1996 8:1 (6:0) Bramki: Grzegorz Kuca (26), Jakub Łączyński (31), Adrian Hagno (33, 35, 39, 44), Tomasz Śmierzyński (53), Jarosaław Kęsek (65)

OKS: Kieloch (46. Mazek) – Blechman (70. Napieralski), Śmierzyński, Wesołowski, Borowiec (50. Majchrzyk), Łączyński (57. Bąk), Kuca (58. Kęsek), Kowalczyk, Szymański, Wypych (46. Dzierżawski), Hagno (58. Bujak)