OKS Mistrzem Jesieni

W 12 kolejce spotkań A Klasy, która została rozegrana na boisku sztucznym przy ul. Karczewskiej kibice zobaczyli aż 9 bramek. Zespół OKS Otwock rozgromił CKS Celestynów 9-0 prowadząc do przerwy 2-0. Wynik spotkania jak również sama gra obu drużyn potwierdziła zajmowane miejsca w tabeli. CKS Celestynów, który zajmuje ostatnie miejsce w tabeli nie był w stanie poważnie zagrozić liderowi rozgrywek. OKS od pierwszych minut spotkania zepchną do głębokiej defensywy gości i już w 15 minucie meczu rozpoczął zdobywanie bramek od gola strzelonego przez Jakuba Piotrzkowicza. Do bramki w pierwszej połowie trafił także Arkadiusz Zapaśnik i do szatni zespół Piotra Okońskiego schodził z dwubramkowym prowadzeniem. Po przerwie w zmian. Na boisku pojawili się zmiennicy, którzy wykorzystali swoją szansę strzelając w sumie aż siedem bramek. Hat trickiem popisał się Radosław Soszka. Drugą bramkę w tym spotkaniu strzelił Arkadiusz Zapaśnik. Swoje pierwsze trafienia w obecnym sezonie zaliczyli Napieralski Marcin oraz Bąk Damian. Do bramki gości trafił również Jakub Łączyński. Ostatni mecz rundy jesiennej sezonu 2019/20 drużyna Trenera Okońskiego zagra na wyjeździe z przedostatnią drużyną Wisłą Maciejowice. Mecz rozegrany zostanie w niedzielę 10 listopada o godz. 13:00.

OKS OTWOCK – CKS CELESTYNÓW 9-0 (2-0)

SKŁAD: Mazek E., Długosz R.; Śmierzyński T.; Piotrzkowicz J. (50’ Napieralski M.); Komorowski P.
(50’ Łączyński J.); Wesołowski J.; Gałązka K. (50’ Andruszko Sz.); Zapaśnik M. (50’ Napieraj M.); Majchrzyk D. (50’ Soszka R.); Zapaśnik A.; Bąk D.;

BRAMKI: Piotrzkowicz J.; Zapaśnik A. x2; Soszka R. x3; Bąk D.; Łączyński J.; Napieralski M.