post

Nie tak to miało wyglądać…

Plan na przedostatnią kolejkę ligową był prosty –  miały być trzy punkty i odrabianie strat do czołówki A klasy, Niestety po zakończeniu spotkania to rezerwy Józefovii zeszły z boiska w Otwocku bogatsze o trzy punkty.

 

Kolejne w tym sezonie “derby linii otwockiej” nie wypadły okazale dla żółto-czarnych. Wydawało się, że optyczna przewaga z pierwszych minut prędzej czy później zamieni się w bramkę dla OKS. Tymczasem to goście objęli prowadzenie i nie oddali go już do końca meczu. Otwocczanie osłabieni brakiem pauzującego za kartki Sebastiana Kowalczyka stworzyli sobie kilka dobrych sytuacji podbramkowych, ale wynik nie ulegał zmianie.  – Przegraliśmy spotkanie, któego nie mieliśmy prawa przegrać – stwierdził po meczu trener OKS, Michał Słupski.

 

Mecz z drugą drużyną Józefovii był ostatnim występem w tym sezonie dla napastnika OKS, Adriana Hagno. Popularny Spajder zdecydował się zawiesić karierę piłkarską i wyjechał na Wyspy Brytyjskie. Dziękujemy za wszystkie bramki i życzymy powodzenia!

 

OKS Otwock – Józefovia II Józefów 0:1 (0:1)

 

OKS: Kieloch (70. Mazek) – Wesołowski, Blechman (80. Bujak), Śmierzyński, Bąk (72. Andruszko) – Kuca, Łączyński (46. Dzierżawski), Szymański, Majchrzyk, Wypych (46. Napieralski) – Hagno (Włastowski)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *