Komplet punktów po 3 kolejkach

Mecz w Halinowie przez cześć kibiców był uznawany za hit kolejki. Obie drużyny przystępowały do niego z kompletem punktów a kibice mogli spodziewać się walki o każdy metr boiska. Mecz dobrze rozpoczął się dla drużyny gości, bo już w 7 min. po faulu w polu karny na Tomku Śmierzyńskim arbiter spotkania bez wahania podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Michał Zapaśnik, niestety błąd przy wykonaniu nie przyniósł prowadzenia dla otwocczan. W kolejnych minutach gospodarze próbowali zagrozić bramce bronionej przez Krzysztofa Golenia. Oddali dwa groźne strzały z dystansu, które minęły bramkę w bezpiecznej odległości. W 37 min. meczu gospodarze wykonywali rzut rożny, który został zamieniony na szybki kontratak OKS-u, w trakcie którego bardzo ładnym podaniem do Radosława Soszki popisał się Jakub Piotrzkowicz. Ten pierwszy został wbrew przepisom zatrzymywany przy próbie wyjścia sam na sam z bramkarzem. Arbiter spotkania bez wahania podjął decyzję o ukaraniu obrońcę żółtym kartonikiem a w konsekwencji czerwoną kartką. Od 38 min. meczu drużyna gości grał w przewadze jednego zawodnika, ale do przerwy wynik meczu nie przyniósł zmian.

Po zmianie strony drużyna gospodarzy postanowiła przyjmować ataki OKS-u na własnej połowie i oczekiwać dogodnej okazji na wykonania szybkiego kontrataku. Taki sposób gry przyniósł efekt w postaci rzutu karnego w 56 min. meczu. Po składnej szybkiej akcji w polu karnym faulował Dawid Majchrzyk  i rozjemca tego spotkania wskazał na „wapno”, które zostało zamienione na bramkę. Sytuacja ta zadziałała na zawodników OKS-u jak płachta na byka. Przyspieszyli  grę, przesunęli wszystkie formację, rozpoczęli bardziej agresywniej odbierać piłkę przeciwnikowi. Niewidoczny do tej pory Kamil Gałązka przejął rolę lidera drużyny i w 64 min. meczu popisał się kapitalnym podaniem w pole karne do Grzegorza Kucy, który pięknym strzałem wyrównał wynik meczu. Niespełna 4 minuty później indywidualną akcją popisał się Jakub Piotrzkowicz, który zakończył celnym podaniem do Kamila Gałązki a ten bez problemu pokonał bramkarza SRT Halinów. Bramka na 1-2 podcięła skrzydła zawodnikom gości, którzy w 71 min. meczu nie byli w stanie zatrzymać szarżującego w polu karnym Macieja Napieraja, który dograł piłkę „Gałęzi” a ten z zimną krwią po raz drugi pokonał bramkarza Halinowa i ustalił wynik meczu na 1-3. Jeszcze w 80 min. meczu bardzo ładnym dośrodkowaniem popisał się wprowadzony 7 min. wcześniej Damian Bąk, jednak strzał głową Grzegorza Kucy obronił bramkarz gospodarzy. W końcówce meczu próbował dwukrotnie Kamil Gałązka. Najpierw bezpośrednio z rzutu rożnego próbował zdobyć bramkę a następnie w doliczonym czasie  gry bardzo ładnym, mocnym, celnym strzałem zmierzającym w światło bramki popisał się z 25 metrów wykonując rzut wolny. W końcówce meczu Trener Okoński dał szansę debiutu wychowankowi OKS Otwock Sadiemu Artan.

SRT Halinów – OKS Otwock 1-3

Skład : K. Goleń; T. Śmierzyński; G. Kuca (bramka) (85’ Sadi Artan); M. Zapaśnik (bramka);