Bez radości w Radości

Z pewnością nie tak wyobrażali sobie piłkarze OKS Otwock wyjazdowe spotkanie z PKS Radość. Po kilku zwrotach akcji, zawodnicy Michała Słupskiego przegrali ważny mecz ligowy i nie wykorzystali szansy na odrobienie straty do liderującej Wisły Dziecinów.

Kibice z Otwocka oprócz meczu w Radości spoglądali też w telefony komórkowe wyglądając wyniku meczu Wisła Dziecinów – SRT Halinów. Obie drużyny w tabeli A klasy były przed OKS i ich ewentualny remis oraz zwycięstwo OKS w Radości, pozwoliłyby na odrobienie punktów do czołówki. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 2:1. Kwadrans po wznowieniu gry dospodarze podwyższyli na 3:1, minutę później kontaktową bramkę zdobył Marcin Napieralski, ale 120 sekund potem było już 4:2. Żółto-czarni nie składali jednak broni i za sprawą Sebastiana Kowalczyka ponownie zbliżyli się do rywali na jedną bramkę. Nerwowa i emocjonująca końcówka nie przyniosła jednak zmiany rezultatu i otwocczanie wrócili do domu bez punktów.

PKS Radość – OKS Otwock 4:3 (2:1) Bramki dla OKS: Igor Szymański (45), Marcin Napieralski (63), Sebastian Kowalczyk (80)

OKS: Kieloch – Wesołowski, Śmierzyński, Borowiec, Blechman – Kowalczyk, Kuca, Szymański, Łączyński, Wypych (46. Dzierżawski) – Bujak (46. Napieralski) (Mazek, Włastowski, Zieliński)