Advit rozbity w Otwocku

Piłkarze Advitu Wiązowna nie będą mile wspominać sobotniego południa 15 września. Goście zebrali tęgie lanie od OKS w meczu V kolejki A klasy i wyjechali z Otwocka z bagażem 8 bramek.

Już pierwsze poważne zagrożenie pod bramką Advitu zaowocowało bramką. Adrian Hagno w swoim stylu wyrósł jak spod ziemi w polu karnym i technicznym strzałem otworzył wynik meczu. Potem gracze OKS zmarnowali jeszcze dwie szanse na podwyższenie wyniku, ale ostatecznie na przerwę za sprawą kolejnego trafienia Adriana Hagno schodzili prowadząc 2:0.

W drugiej odsłonie meczu przewaga żółto-czarnych jeszcze się pogłębiła czego efektem była bramka Igora Szymańskiego 5 minut po wznowieniu gry. Goście odpowiedzieli bramką na 3:1, ale potem na boisku niepodzielnie rządzili już gospodarze – pięć bramek sprawiło, że goście wyjechali z Otwocka z bagażem ośmiu bramek.

Spotkanie z Advitem było pierwszym meczem przeciwko byłej drużynie dla obrońcy OKS, Jakuba Wesołowskiego. Kuba zagrał bardzo dobre spotkanie asystował przy dwóch bramkach OKS, ale piłkarskim zwyczajem nie manifestował radości po zdobytych bramkach.

OKS Otwock – Advit Wiązowna 8:1 (2:0) Bramki: Adrian Hagno (10., 45., 58., 61.), Igor Szymański (50), Adrian Reda (samobójcza), Tomasz Śmierzyński (71., 85.)

OKS: Kieloch (75. Mazek) – Wesołowski (70. Borowiec), Śmierzyński, Blechman (70. Kuliński), Majchrzyk – Dzierżawski (46. Napieralski), Kowalczyk, Kuca (62. Kęsek), Szymański, Łączyński (62. Bąk) – Hagno (73. Bujak)