LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy

Pierwszy punkt 2011.04.09 18:05:24

Mecz z GLKS-em Nadarzyn zakończył się remisem 1:1 i przyniósł naszej drużynie pierwszy punkt w rundzie wiosennej. Na pewno pozostanie niedosyt, bo dziś zwycięstwo było blisko. Wszystkim nieobecnym polecamy zdjęcia z meczu w galerii.

Spotkanie nie różniło się zbytnio od wcześniejszych. W grze było sporo przypadkowości, dużo błędów własnych z obu stron i wiele niewykorzystanych sytuacji. Jedno można natomiast powiedzieć z dumą – mimo złych wyników naszej drużynie nie można odmówić zaangażowania i walki. Głównie dzięki temu w 24 minucie kibice mogli cieszyć się z pierwszego tej wiosny prowadzenia swoich pupili po bramce Pawła Nowotki. Gol nie odmienił obrazu gry, Nadarzynianie dalej konsekwentnie grali „swoje”, czyli długie piłki do napastników. Dobre wrażenie sprawiał dziś Sebastian Kęska, który chyba coraz lepiej czuje się po kontuzji, gdyż jego rajdy po prawej stronie sprawiały rywalom sporo problemów.

Kiedy oswoili się już z myślą, że dziś OKS wreszcie zwycięży, w 72 minucie za sprawą Przemysława Grajka padł gol wyrównujący. Szkoda, bo był to kolejny stracony gol z niczego. Po rzucie wolnym z okolic środka boiska piłka powędrowała w nasze pole karne i po zamieszaniu wpadła do siatki. Protesty naszego kapitana, Dawida Bułki nic tu nie dały. Zdaniem piłkarzy OKS-u piłka zanim wpadła do bramki, opuściła boisko jednak sędzia zdania nie zmienił. Warto jeszcze odnotować, że na ostatnie 5 minut meczu na boisku pojawił się Luke Uzoma. Być może jeżeli wróci do formy po kontuzji , skończy się nasza niemoc w ataku.

Podsumowując krótko, cieszy zdobyty punkt, martwią ciągłe wpadki obrońców i głupio tracone gole., a także malejąca frekwencja na trybunach (dziś około 200 osoób). Za tydzień w Lublinie mecz, który wiele nam wyjaśni.

Składy:
OKS: 1. Bułka – 2 Bobrowski, 19 Pacuszka, 14 Nowotka, 23 Moryc – 3 Kęska (’80 Kuźmińczuk), 25 Mazurkiewicz (85’ Uzoma), 8 Wocial, 10 Warszawski, 13 Kozakiewicz – 9 Michalevskyy

GLKS: 12 Misztal, 7 Sala, 3 Ambroziak, 16 Lewandowski, 16 Wojtczak, 10 Grajek, 13 Dynarek (79’ Rembiejewski), 15 Wrzesiński (90’ Wojtczak), 19 Kaleta, 11 Zaniewski (59’ Goliński), 8 Bajera

powrót

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.

Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750