Strona klubu OKS Start Otwock
 
   
Klub - informacje, aktualności, forum kibiców
Aktualności
Galeria
Orlik
Kontakt
Historia
Stadion
Statut klubu
Rozgrywki - wyniki, terminarze
IV liga - tabela i terminarz
Kadra I zespołu
OKS II Otwock
Juniorzy mł. - 2000
Trampkarze - 2002
Młodziki - 2003
Młodziki - 2004
Orliki - 2005
Orliki - 2006
Żaki - 2007
Kobiety
Kibice - informacje, zdjęcia, filmy
Informacje
SKLEP
Inne sekcje
LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy
 
Pewne zwycięstwo w Otwocku! 2010.06.06 15:15:22

OKS Otwock wygrał na własnym boisku 3:0 z Przebojem Wolbrom. Wszystkie bramki padły w 2 połowie. Strzelcem 2 goli był Jacek Moryc, a wynik spotkania ustalił Jarosław Mazurkiewicz.

OKS Otwock
3-0Przebój Wolbrom
Jacek Moryc 49
Jacek Moryc 63k
Jarosław Mazurkiewicz 78
GOLE
SKŁAD OKS-u:
Olsztyński (86' Anusiewicz), Bobrowski, Karaś, Moryc, Stańczuk, Buszko, Tokaj, Mazurkiewicz (80' Puciłowski), Kęsek (61' Endzelm), Warszawski (69, Sobótka), Wocial
SĘDZIA:
Sawa (Lubelski ZPN)
WIDZÓW:
 

 Pierwsza połowa nie przyniosła brame, chociaż okazji nie brakowało. Pierwsze minuty należały do OKS-u, ale klarownej sytuacji sobie nie stworzyliśmy. Najlepszą dla nas okazję zmarnował Adam Warszawski, który w sytuacji sam na sam strzelił  prosto w Mateusza Kwaśnego- bramkarza rywali. Goście najlepszą sytuacje mieli po tym jak jeden z naszych zawodników leżał na murawie, a my przestaliśmy grać w oczekiwaniu na wybicie piłki przez rywali. Tak się niestety nie stało, Przebój wyszedł do przodu 2 piłkarzami, ale strzał z 8 metrów pewnie obronił Kamil Olsztyński.
W drugiej połowie znów zaczeliśmy od ataków i jeden z nich zakończył się faulem na Adamie Warszawskim na 12 metrze. Rzut wolny na bramkę zamienił Jacek Moryc. Ten sam piłkarz kwadrans później wykonał rzut karny i podwyższył wynik na 2:0 dla OKS. Od tego momentu na boisku istniała już tylko jedna drużyna. OKS grał pewnie co chwilę stwarzając zagrożenie pod bramką rywala. Przyniosło to swój skutek w 78 minucie, kiedy to Jarosław Mazurkiewicz podwyższył wynik na 3:0 mocnym strzałem z woleja. Mieliśmy jeszcze okazję do podwyższenia prowadzenia, ale zabrakło troszeczkę szczęścia. Najbliżej gola był Wojtek Wocial, którego atomowy strzał wylądował na słupku. Radość po meczu była podwójna, ponieważ wyniki tej koleji dają nam realne szanse na grę w I lidze!

OKS-Przebój 3:0

powrót
Reklama

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.


Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750

 
 
  Copyright OKS Otwock. Projekt i wykonanie Proconnectia
Zasady Korzystania / Polityka prywatnosci