LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy

Pewne zwycięstwo w Otwocku! 2010.06.06 15:15:22

OKS Otwock wygrał na własnym boisku 3:0 z Przebojem Wolbrom. Wszystkie bramki padły w 2 połowie. Strzelcem 2 goli był Jacek Moryc, a wynik spotkania ustalił Jarosław Mazurkiewicz.

SKŁAD OKS-u:
Olsztyński (86' Anusiewicz), Bobrowski, Karaś, Moryc, Stańczuk, Buszko, Tokaj, Mazurkiewicz (80' Puciłowski), Kęsek (61' Endzelm), Warszawski (69, Sobótka), Wocial
SĘDZIA:
Sawa (Lubelski ZPN)
WIDZÓW:

Pierwsza połowa nie przyniosła brame, chociaż okazji nie brakowało. Pierwsze minuty należały do OKS-u, ale klarownej sytuacji sobie nie stworzyliśmy. Najlepszą dla nas okazję zmarnował Adam Warszawski, który w sytuacji sam na sam strzelił  prosto w Mateusza Kwaśnego- bramkarza rywali. Goście najlepszą sytuacje mieli po tym jak jeden z naszych zawodników leżał na murawie, a my przestaliśmy grać w oczekiwaniu na wybicie piłki przez rywali. Tak się niestety nie stało, Przebój wyszedł do przodu 2 piłkarzami, ale strzał z 8 metrów pewnie obronił Kamil Olsztyński.
W drugiej połowie znów zaczeliśmy od ataków i jeden z nich zakończył się faulem na Adamie Warszawskim na 12 metrze. Rzut wolny na bramkę zamienił Jacek Moryc. Ten sam piłkarz kwadrans później wykonał rzut karny i podwyższył wynik na 2:0 dla OKS. Od tego momentu na boisku istniała już tylko jedna drużyna. OKS grał pewnie co chwilę stwarzając zagrożenie pod bramką rywala. Przyniosło to swój skutek w 78 minucie, kiedy to Jarosław Mazurkiewicz podwyższył wynik na 3:0 mocnym strzałem z woleja. Mieliśmy jeszcze okazję do podwyższenia prowadzenia, ale zabrakło troszeczkę szczęścia. Najbliżej gola był Wojtek Wocial, którego atomowy strzał wylądował na słupku. Radość po meczu była podwójna, ponieważ wyniki tej koleji dają nam realne szanse na grę w I lidze!

OKS-Przebój 3:0

powrót

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.

Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750