LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy

Paulina Guba najlepsza! 2010.01.23 20:08:37

Zawodniczka OKS-u Otwock, Paulina Guba zajęła pierwsze miejsce w rozgrywanych w Spale Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych. Czwarta zawodniczka ubiegłorocznych mistrzostw Europy juniorów uzyskała wynik 15.14 m, co jest jej życiowym rekordem osiągniętym w hali. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami z dwóch dni zawodów.

W sesji popołudniowej w piątek i przedpołudniowej w sobotę rywalizowali juniorzy, sesja popołudniowa sobotnia i przedpołudniowa niedzielna to zmagania juniorów młodszych.

W kategorii juniorów OKS reprezentowało 7 lekkoatletów. Tradycyjnie już najmocniejszym punktem ekipy była kulomiotka Paulina Guba, która i tym razem nie zawiodła. Paulina zdobyła złoty medal posyłając kulę na odległość 15.14 m, prawie metr dalej od srebrnej medalistki.

W tej samej konkurencji jej koleżanka klubowa Sabina Samul zajęła IX miejsce.

W konkurencjach biegowych startowało pięcioro reprezentantów OKS-u i wszyscy zakwalifikowali się do biegów finałowych. Najbliższa zdobycia medalu była Dominika Kalinowska, która w biegu na 400m zajęła IV miejsce.

Startująca na tym samym dystansie Agata Kowalska ukończyła bieg na V pozycji. Także V miejsce zajęła Paulina Kalinowska w biegu na 800m, a Agnieszka Miąsek była VI w tym samym finale.

Jedyny "rodzynek" w ekipie OKS-u, Maciej Rosłaniec po bardzo dobrym finiszu uplasował się na VI pozycji w biegu na 400 m juniorów.

W niedzielę kolejne starty otwocczan, w młodszej kategorii wiekowej - juniorów młodszych.

autor: Bożena Dziubińska-Motała

powrót

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.

Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750