LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy

OKS Otwock - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2010.04.23 10:55:54

OKS Otwock wygrał na własnym stadionie z dotychczasowym wiceliderem Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Bramkę na wagę 3 punktów w 75 minucie po strzale głową zdobył Paweł Nowotka.

OKS Otwock1-0Świt NDM
75. NowotkaGOLE
SKŁAD OKS-u:
12. Kamil Olsztyński, 18. Tomasz Karaś, 10. Adam Warszawski, 4. Rafał Szwed, 14. Paweł Nowotka, 2. Bartosz Bobrowski, 23. Jacek Moryc, 21. Jarosław Mazurkiewicz, 3. Piotr Stanczuk, 8. Wojciech Wocial, 13. Jan Endzelm
SĘDZIA:
  ?
WIDZÓW:
   300

Mecz w pierwszej połowie był wyrównany. Obydwie drużyny stworzyły po 2 okazje bramkowe, jednak strzały były niecelne, bądź świetnie spisywali się bramkarze. W drugiej połowie to Świt delikatnie przeważał, ale pewnym punktem w naszej bramce był dziś Kamil Olsztyński, który zastępuje kontuzjowanego Dawida Bułkę. Na gola czekaliśmy aż do 75 minuty kiedy to nasz zespół fantastycznie wykonał rzut rożny. Paweł Nowotka wbiegł w pole karne i z 6 metra skierował głową piłkę do siatki. Świt starał się jeszcze odrobić stratę, ale nasza obrona skutecznie się wybroniła.
OKS - Świt 1:0

powrót

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.

Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750