LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ci??arowcy

OKS Otwock - Wigry Suwa?ki 2010.05.12 20:25:45

OKS Otwock przegra? 3:4 z Wigrami. Mecz by? pe?en emocji i trzyma? w napi?ciu do ko?ca. Niestety zabrak?o nam "tego" jednego strza?u, który by da? nam 1 punkt po tym wspania?ym widowisku.

SK?AD OKS-u:
Olszty?ski, Bobrowski, Kara?, Nowotka, Warszawski, Puci?owski (82' Tokaj), Moryc, Mazurkiewicz, Sta?czuk (36' K?sek), Sobótka (67' Buszko), Wocial
S?DZIA:
Wo? (Zamo??)
WIDZÓW:
 xxx

Mecz od samego pocz?tku nie uk?ada? si? po naszej my?li. Mieli?my problemy z celno?ci? poda? oraz z przyj?ciami pi?ki. Skutkiem tego by?a pierwsza bramka dla rywali, gdzie dwóch zawodników od 40 metra wysz?o sam na sam z Kamilem Olszty?ski i nie mieli problemów ze strzeleniem bramki. To pierwszy gol puszczony przez naszego bramkarza przy ulicy Sportowej. Po 5 minutach OKS próbowa? atakowa?, ale niecelnie strzela? Wocial. W 18 minucie mog?o by? gro?nie, poniewa? Wigry wykonywa?y rzut wolny z 20 metra, ale strza? by? prosto w mur. Niestety 2 minuty pó?niej kolejny atak i Pawe? Nowotka skierowa? pi?k? do w?asnej bramki. Gra do tej pory wogóle si? nie klei?a. W 30 minucie rozpoczeli?my do?? gro?nie wygl?daj?c? kontr? po rzucie ro?nym wykonywanym przez rywali, ale sko?czy?o si? na niecelnym przerzucie na drug? stron?. Chwil? po?niej Adam Warszawski próbowa? z wolnego, ale pi?ka posz?a po murze i bramkarz bez problemu j? z?apa?. Zaraz potem dosz?o do pierwszej zmiany w naszych szeregach. Piotrka Sta?czuka zamieni? Jarek K?sek. W 42 minucie kapitaln? akcj? popisa? si? Tomasz Kara?. Balansem cia?a oszuka? obro?ców, do?rodkowa? prosto na g?ow? Mazurkiewicza i przegrywali?my ju? tylko 1 bramk?. W ostatniej akcji pierwszej po?owy mogli?my wyrówna?, ale do?rodkowanie przechwyci? bramkarz go?ci Sazik.

Na drug? po?ow? nasz zespó? wyszed? wyra?nie bojowo nastawiony. Grali?my z wi?kszym zaanga?owaniem. W 61 minucie w polu karnym by? faulowany bardzo dobrze prezentuj?cy si? dzi? Jaros?aw K?sek. Do jedenastki podszed? Tomasz Kara? i pewnym strza?em wyrówna? stan spotkania. Nie zd??yli?my ostudzi? emocji po wyrównuj?cej bramce, a niestety ponownie przegrywali?my. W 63 minucie
Grazvydas Mikulenas strzeli? swojego 1 gola dzisiejszego dnia. OKS nie odpu?ci? i atakowa?. W 69 minucie bardzo ?adnie uderza? z wolnego Mazurkiewicz, ale refleksem popisa? si? Sazik i sparowa? pi?k? na rzut ro?ny. Chwil? pó?niej jednak pope?ni? b??d ?le wybi? pi?k?, a kapitalny strza? na bramk? Jacka Moryca da? nam po raz kolejny wyrównanie. W 75 minucie K?sio uratowa? nas przed strat? bramki wybijaj?c pi?k? z lini bramkowej, a chwil? pó?niej Olszty?ski ?wietnie obroni? strza? z dystansu. Chwil? pó?niej by? ju? jednak bezradny, kiedy to Mikulenas wyszed? sam na sam i spokojnie skierowa? pi?k? do bramki. Do ko?ca walczyli?my o kolejnego gola - próbowali kolejno Bobrowski i Wocial, ale zabrak?o troszeczk? szcz??cia.
Nie zmienia to faktu, ?e zobaczyli?my dzi? fantastyczne widowisko za które dzi?kujemy pi?karz? naszej dru?nyny.
OKS-Wigry 3:4

powrót

OKS Otwock prowadzi ca?oroczny nabór do dru?yn m?odzie?owych w pi?ce no?nej. Roczniki 2002 - 2011.

Zapraszamy te? na treningi lekkoatletyczne dzieci i m?odzie? w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela tak?e trener Bo?ena Dziubi?ska tel. 606308750