LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy

OKS Otwock - Wigry Suwałki 2010.05.12 20:25:45

OKS Otwock przegrał 3:4 z Wigrami. Mecz był pełen emocji i trzymał w napięciu do końca. Niestety zabrakło nam "tego" jednego strzału, który by dał nam 1 punkt po tym wspaniałym widowisku.

SKŁAD OKS-u:
Olsztyński, Bobrowski, Karaś, Nowotka, Warszawski, Puciłowski (82' Tokaj), Moryc, Mazurkiewicz, Stańczuk (36' Kęsek), Sobótka (67' Buszko), Wocial
SĘDZIA:
Woś (Zamość)
WIDZÓW:
 xxx

Mecz od samego początku nie układał się po naszej myśli. Mieliśmy problemy z celnością podań oraz z przyjęciami piłki. Skutkiem tego była pierwsza bramka dla rywali, gdzie dwóch zawodników od 40 metra wyszło sam na sam z Kamilem Olsztyński i nie mieli problemów ze strzeleniem bramki. To pierwszy gol puszczony przez naszego bramkarza przy ulicy Sportowej. Po 5 minutach OKS próbował atakować, ale niecelnie strzelał Wocial. W 18 minucie mogło być groźnie, ponieważ Wigry wykonywały rzut wolny z 20 metra, ale strzał był prosto w mur. Niestety 2 minuty później kolejny atak i Paweł Nowotka skierował piłkę do własnej bramki. Gra do tej pory wogóle się nie kleiła. W 30 minucie rozpoczeliśmy dość groźnie wyglądającą kontrę po rzucie rożnym wykonywanym przez rywali, ale skończyło się na niecelnym przerzucie na drugą stronę. Chwilę poźniej Adam Warszawski próbował z wolnego, ale piłka poszła po murze i bramkarz bez problemu ją złapał. Zaraz potem doszło do pierwszej zmiany w naszych szeregach. Piotrka Stańczuka zamienił Jarek Kęsek. W 42 minucie kapitalną akcją popisał się Tomasz Karaś. Balansem ciała oszukał obrońców, dośrodkował prosto na głowę Mazurkiewicza i przegrywaliśmy już tylko 1 bramką. W ostatniej akcji pierwszej połowy mogliśmy wyrównać, ale dośrodkowanie przechwycił bramkarz gości Sazik.

Na drugą połowę nasz zespół wyszedł wyraźnie bojowo nastawiony. Graliśmy z większym zaangażowaniem. W 61 minucie w polu karnym był faulowany bardzo dobrze prezentujący się dziś Jarosław Kęsek. Do jedenastki podszedł Tomasz Karaś i pewnym strzałem wyrównał stan spotkania. Nie zdążyliśmy ostudzić emocji po wyrównującej bramce, a niestety ponownie przegrywaliśmy. W 63 minucie
Grazvydas Mikulenas strzelił swojego 1 gola dzisiejszego dnia. OKS nie odpuścił i atakował. W 69 minucie bardzo ładnie uderzał z wolnego Mazurkiewicz, ale refleksem popisał się Sazik i sparował piłkę na rzut rożny. Chwilę później jednak popełnił błąd źle wybił piłkę, a kapitalny strzał na bramkę Jacka Moryca dał nam po raz kolejny wyrównanie. W 75 minucie Kęsio uratował nas przed stratą bramki wybijając piłkę z lini bramkowej, a chwilę później Olsztyński świetnie obronił strzał z dystansu. Chwilę później był już jednak bezradny, kiedy to Mikulenas wyszedł sam na sam i spokojnie skierował piłkę do bramki. Do końca walczyliśmy o kolejnego gola - próbowali kolejno Bobrowski i Wocial, ale zabrakło troszeczkę szczęścia.
Nie zmienia to faktu, że zobaczyliśmy dziś fantastyczne widowisko za które dziękujemy piłkarzą naszej drużnyny.
OKS-Wigry 3:4

powrót

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.

Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750