LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy

OKS Otwock - Olimpia Elbląg 2010.05.08 16:52:10

OKS Otwock bezbramkowo zremisował z Olimpią Elbląg w mecz 29 kolejki II ligi wschodniej.

OKS Otwock
0-0 Olimpia Elbląg

GOLE

SKŁAD OKS-u:
Olsztyński, Bobrowski, Warszawski, Szwed (38' Karaś), Nowotka (70' Buszko), Puciłowski, Moryc, Mazurkiewicz, Stańczuk (82' Kęsek), Sobótka, Wocial

xxx

Niestety po raz kolejny OKS-owi nie udało się wywalczyć kompleu punktów na własnym stadionie.
W pierwszej połowie drużyny raczej grały w środku pola. Raz na jakiś czas piłkarze obu drużyn co jakiś czas straszyli bramkarzy niecelnymi, bądź łatwymi do obrony strzałami. W 38 minucie na boisku Tomasz Karaś zastąpił kontuzjowanego Rafała Szweda.
Druga połowa była zdecydowanie lepsza od pierwszej. Od samego początku drużyny były aktywniejsze jednak żadna z sytuacji nie przyniosła gola. Po około godzinie gry Olimpia osiągnęła lekką przewagę. W 67 dwiema dobrymi interwencjami popisał się Kamil Olsztyński, który warto podkreślić odkąd zastąpił kontuzjowanego Dawida Bułkę w bramce rozegrał już 3 mecz na naszym obiekcie bez straty gola. Na reakcję trenera Dźwigały nie trzeba było długo czekać i w 70 minucie dokonał kolejnej zmiany tym razem za Pawła Nowotkę wszedł Macej Buszko. Gra rzeczywiście uległa zmianie, a od około 80 minuty nasza przewaga była dość znacząca. Dwa razy groźnie uderzał Karaś, ale niestety niecelnie. Do końca spotkanie wynik nie uległ zmianie.

Żółte kartki: Warszawski, Puciłowski, Stańczuk
OKS - Olimpia 0:0

powrót

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.

Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750