LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy

OKS Otwock - GKS Jastrzębie Zdrój 2010.04.28 23:26:26

OKS Otwock wygrał 2:0 z GKS-em Jastrzębie Zdrój w meczu 21 kolejki. Obie bramki padły w 2 połowie, a zwycięstwo dało nam awans na 3 pozycję w tabeli.

14 Nowotka, 2 Bobrowski, 23 Moryc, 21 Mazurkiewicz,
3 Stańczuk (67' 7 Stańczuk), 8 Wocial, 13 Endzelm (46' 9 Buszko)
SĘDZIA:
  Mądzik(Kielce)
WIDZÓW:
  ?

Mecz w pierwszej połowie nie należał do najciekawszych. Gra toczyła się raczej w środku pola, a drużyny nie potrafiły sobie stworzyć lepszych sytuacji do zdobycia gola.
Druga połowa była już lepsza od pierwszej. OKS grał z większym zaangażowaniem, ale dobrze spisywał się w bramce rywali Piotr Taś. Na pierwszą bramkę meczu czekaliśmy aż do 81 minuty. Dośrodkowanie z rzutu wolnego, strzał Nowotki zewnętrzną częścią stopy i było 1:0! Nasza drużyna odrazu złapała wiatr w żagle i idąc za ciosem stwarzali sobie kolejne sytuacje. W 86 minucie fantastycznym strzałem popisał się zawodnik gości Wojciech Smarduch i piłka zatrzymała się dopiero w bramce. Na szczęście strzał ten to było niefortunne wybicie piłki za kołnierz Tasia i mogliśmy się cieszyć z prowadzenia 2:0. Wynik nie zmienił się do końca, 3 punkty zostają w Otwocku i tracimy już tylko 3 do prowadzącej dwójki.
OKS - GKS 2:0

powrót

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.

Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750