OKS 2007

OKS 2007 A

Trener: Jarosław Kęsek

Kierownik drużyny: Paweł Rak

Skład drużyny:
Michał Bodalski
Konrad Drzewiecki
Kacper Kazmierowicz
Maciej Krawczyk
Adrian Krupa
Mateusz Nowak
Antoni Rak
Jakub Straszak
Oskar Strzyżewski
Karim Szladkowski
Szymon Szulik
Antoni Tomaszek
Tomasz Tyton

 

OKS 2007 A II liga okręgowa gr. 2 Warszawa

 

Kolejka 1 – 1/2 września

OKS Otwock – RKS Bór Regut 1:2
MLKS Józefovia – KS Drukarz Warszawa
SMPN Progres Garwolin – GKS Wilga Garwolin

 

Kolejka 2 – 8/9 września

KS Drukarz Warszawa – OKS Otwock 6:2
GKS Wilga Garwolin – RKS Bór Regut
SMPN Progres Garwolin – MLKS Józefovia

 

Kolejka 3 – 15/16 września

OKS Otwock – SMPN Progres Garwolin 3:1
MLKS Józefovia – GKS Wilga Garwolin
RKS Bór Regut – KS Drukarz – Warszawa

 

Kolejka 4 – 22/23 września

MLKS Józefovia – OKS Otwock 8:2
GKS Wilga Garwolin – KS Drukarz Warszawa
SMPN Progres Garwolin – RKS Bór Regut

 

Kolejka 5 – 29/30 września

OKS Otwock – GKS Wilga Garwolin 1:1
RKS Bór Regut – MLKS Józefovia
KS Drukarz Warszawa – SMPN Progres Garwolin

 

Kolejka 6 – 6/7 października

RKS Bór Regut – OKS Otwock
GKS Wilga Garwolin – SMPN Progres Garwolin
KS Drukarz Warszawa – MLKS Józefovia

 

Kolejka 7 – 13/14 października

OKS Otwock – KS Drukarz Warszawa
RKS Bór Regut – GKS Wilga Garwolin
MLKS Józefovia – SMPN Progres Garwolin

 

Kolejka 8 – 20/21 października

SMPN Progres Garwolin – OKS Otwock
GKS Wilga Garwolin – MLKS Józefovia
KS Drukarz Warszawa – RKS Bór Regut

 

Kolejka 9 – 27/28 października

OKS Otwock – MLKS Józefovia
KS Drukarz Warszawa – GKS Wilga Garwolin
RKS Bór Regut – SMPN Progres Garwolin

 

Kolejka 10 – 3/3 listopada

GKS Wilga Garwolin – OKS Start Otwock
MLKS Józefovia – RKS Bór Regut
SMPN Progres Garwolin – KS Drukarz Warszawa

 

OKS 2007 B

Skład drużyny:

Michał Bodalski
Aleksander Brzozowski
Adam Chudzik
Kondrad Drzewiecki
Leon Gałabuda
Kacper Kaimierowicz
Maciej Komorowski
Tomasz Krawczyk
Maciej Krawczyk
Adrian Krupa
Mateusz Kurowski
Jakub Michalczyk
Witold Miszkurka
Mateusz Nowak
Szymon Opatowski
Jan Pajdowski
Antoni Rak
Jakub Straszak
Oskar Strzyżowski
Karim Szladkowski
Szymon Szulik
Adam Tomaszek
Antoni Tomaszek
Karol Trzeciak
Tomasz Tyton
Fabian Walenda
Jan Wyżewski

 

IV liga okręgowa gr.15

 

Kolejka 1 – 1/2 września

SKS Sokół Kołbiel – OKS II
MLKS Victoria II Sulejówek – MLKS Józefovia II
PKS Life Siennica – pauzuje

 

Kolejna 2 – 8/9 września

OKS II – MLKS Victoria II Sulejówek
PKS Life Siennica – SKS Sokól Kołbiel
MLKS Józefovia II – pauzuje

 

Kolejka 3 – 15/16 września

MLKS Józefovia II – OKS II
MLKS Victoria II Sulejówek – PKS Life siennica
SKS Sokół Kołbiel – pauzuje

 

Kolejka 4 – 15/16 września

PKS Life Siennica – MLKS Józefovia II
SKS Sokół Kołbiel – MLKS Victoria Sulejówek II
OKS II Otwock – pauzuje

 

Kolejka 5 – 29/30 września

OKS II – PKS Life Siennica
MLKS józefovia II – SKS Sokół Kołbiel
MLKS Victoria II Sulejówek – pauzuje

 

Kolejka 6 – 6/7 października

OKS II – SKS Sokół Kołbiel
MLKS Jóżefovia II – MLKS Victoria II Sulejówek
PKS Life Siennica – pauzuje

 

Kolejka 7 – 13/14 października

MLKS Victoria II Sulejówek – OKS II
SKS Sokół Kołbiel – PKS Life Siennica
MLKS Józefovia II – pauzuje

 

Kolejka 8 – 20/21 października

OKS II – MLKS Józefovia II
PKS Life Siennica – MLKS Victoria Sulejówek
SKS Sokół Kołbiel – pauzuje

 

Kolejka 9 – 27/28 października

MLKS Józefovia II – PKS Life Siennica
MLKS Victoria Sulejówek II – SKS Sokół Kołbiel
OKS II Otwock – pauzuje

 

Kolejka 10 – 3/4 listopada

PKS Life Siennica – OKS II
SKS Sokół kołbiel – MLKS Józefovia II
MLKS Victoria II Sulejówek – pauzuje