Strona klubu OKS Start Otwock
 
   
Klub - informacje, aktualności, forum kibiców
Aktualności
Galeria
Orlik
Kontakt
Historia
Stadion
Statut klubu
Rozgrywki - wyniki, terminarze
IV liga - tabela i terminarz
Kadra I zespołu
OKS II Otwock
Juniorzy mł. - 2000
Trampkarze - 2002
Młodziki - 2003
Młodziki - 2004
Orliki - 2005
Orliki - 2006
Żaki - 2007
Kobiety
Kibice - informacje, zdjęcia, filmy
Informacje
SKLEP
Inne sekcje
LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy
 
Wywiad z Trenerem Cezarym Moledą !!! 2007.11.16 15:00:05

Nasza strona internetowa przygotowała dla swoich kibiców mały prezent przed meczem z Bronią Radom. Wywiadu , udzielić mi się zgodził trener I zespołu OKS Otwock pan CEZARY MOLEDA. Zapraszam do lektury.

Panie trenerze jak pan ocenia mijającą rundę ligową, oraz pucharową? Czy jest pan zadowolony z tego okresu, czy też pozostał jakiś niedosyt ?

- Nie, nie jestem zadowolony. Mnie ogółem jest ciężko zadowolić. Było nas stać na jeszcze lepsze wyniki. Jednak przyczyn, iż było inaczej jest kilka. Pierwsza przyczyna jest taka, iż mieliśmy lekką obniżkę formy w Październiku. Do tego jeszcze doszedł mecz z Legionovią, gdzie został na nas wykonany wyrok. Nie wiem dlaczego, nie wiem co było przyczyną tak ostrej gry zespołu Legionovii? Być może po prostu się nas przestraszono. Po tym meczu długo dochodziliśmy do siebie, przez co mieliśmy kilka słabszych meczów. Inną przyczyną byli zawodnicy rezerwowo, którzy nie stanęli na wysokości zadania. Naszą rundę oceniono już przed ligą, mówiąc że w Otwocku nie będzie już ani dobrej piłki ani zespołu, gdyż tak wielu zawodników zrezygnowało z gry. Jak było naprawdę wszyscy widzieli, więc ocenę zostawiam kibicom. Moim zdaniem w Otwocku jeszcze przez długi czas będzie się wspominało o naszej grze w tej rundzie. W tej chwili jesteśmy egzekwio liderami grupy, razem z Mazurem Karczew. W Pucharze Polski staraliśmy się dojść jeszcze wyżej. Jednak jeden błąd drużyny sprawił, iż nie udało nam się wywindować o jedno piętro wyżej. Myślę, że dzięki pucharom Otwock w ogóle zaistniał nie tylko w Pucharze, ale w ogóle na piłkarskiej mapie Polski. W pucharze ogółem mogliśmy się pokazać na stricte poziomie piłkarskim, gdyż w lidze bardzo często mają miejsca polowania. W Grodzisku było polowanie na Marcina Danielewicza, a w meczu z Legionovią na wszystkich piłkarzy. Tego typu zachowania, czy poziom sędziowania to moim zdaniem jest skandal.

Panie trenerze jak pan ocenia swoich piłkarzy po tej rundzie, czy wystawia pan osobne laurki poszczególnym piłkarzom, czy też ocena jest ogólna dla całej drużyny?

- Szczerze powiedziawszy, oceniam przede wszystkim drużynę, jednak mojej ocenie podlegają również poszczególni piłkarze. Większość zawodników zagrała na swoim poziomie. Było kilku zawodników, którzy zagrali o pewien poziom lepiej, było też kilku którzy zagrali poniżej oczekiwań.

W sobotę rozgrywamy mecz wyjazdowy z V ligową Bronią Radom, która na swoim szczeblu rozgrywek jest mistrzem jesieni. Czy zagramy optymalnym składem czy też znowu da pan szansę rezerwowym?

- Na pewno nie wszyscy zawodnicy będą grali, gdyż jest kilka kontuzji. Kilku zawodników dostanie szansę na pokazanie swoich umiejętności. Co do samego meczu to moją filozofie już na pewno znacie. Dla mnie najważniejszy jest najbliższy mecz. Oznacza to, iż będziemy grali na maksimum możliwości. Jesteśmy świadomi, iż Broń będzie chciała się pokazać. Zagrać dobry mecz z IV ligowcem, który notabene gdzieś na tej piłkarskiej mapie Polski zaistniał. Zagrają na pewno na 100% możliwości, ale my tanio skóry nie sprzedamy. Nie po to jedziemy ponad 100 km by ten mecz przegrać. Nie oddzielamy pucharu od innych rozgrywek jako te gorsze rozgrywki, czy mniej istotne. Po to się gra w piłkę by wygrywać.

Po zakończeniu rundy, wśród kibiców jak bumerang wraca temat transferów. Czy przewiduje pan jakieś umocnienia w składzie?

- Na obecną chwilę mogę powiedzieć, iż będzie sprawdzanych kilku zawodników na różne pozycję. Na pewno będziemy potrzebowali wsparcia w ataku. Mam nadziej, że rywalizacja w drużynie się zwiększy tak jak to ma miejsce z pozycją bramkarza, gdzie rezerwowi zabijają się by zrzucić z tronu Dawida Bułkę.

Ostatnie pytanie dotyczy naszej strony internetowej. Czy zdarza się panu czasami wejść na naszą stronę internetową która ruszyła po dłuższej przerwie?

- Oczywiście, jeśli tylko czas pozwala zaglądam do internetu w poszukiwaniu wszelakich informacji, między innymi na naszą stronę. Ja mam szczerą nadzieję, iż z czasem zakończą się plotki odnośnie mojej osoby. Informacje, że ja nie lubię dziennikarzy lub wywiadów są wyssane z palca. Przed sezonem wypisywano na mój temat wiele bzdur, których nikt później nie raczył sprostować. Mam nadzieję że to się zmieni.

autor: Daniel"piekarz"Piekarski

powrót
Reklama

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.


Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750

 
 
  Copyright OKS Otwock. Projekt i wykonanie Proconnectia
Zasady Korzystania / Polityka prywatnosci