Strona klubu OKS Start Otwock
 
   
Klub - informacje, aktualności, forum kibiców
Aktualności
Galeria
Orlik
Kontakt
Historia
Stadion
Statut klubu
Rozgrywki - wyniki, terminarze
IV liga - tabela i terminarz
Kadra I zespołu
OKS II Otwock
Juniorzy mł. - 2000
Trampkarze - 2002
Młodziki - 2003
Młodziki - 2004
Orliki - 2005
Orliki - 2006
Żaki - 2007
Kobiety
Kibice - informacje, zdjęcia, filmy
Informacje
SKLEP
Inne sekcje
LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy
 
Wywiad z Grzegorzem Ura 2007.11.14 12:36:27

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wywiadem jaki zgodził mi się udzielić nasz znakomity defensor Grzegorz URA.

Grzegorz jak oceniasz mijającą rundę począwszy od meczów pucharów na samych rozgrywkach ligowych kończąc?

- Jeśli chodzi o mecze pucharowe na pewno sprawiliśmy dużą niespodziankę wygrywając na swoim boisku z I ligową Polonią Bytom. Nie ukrywajmy, że bardzo dużą zasługę w tych historycznych dla OKS Otwock meczach, miał trener Cezary Moleda który znakomicie nas poustawiał taktycznie na boisku. Nie udało nam się niestety wygrać z ŁKS Łódź, jednak nie mamy prawa do narzekań, gdyż graliśmy z słynnym przeciwnikiem jak równy z równym. Mogliśmy ten mecz wygrać, ale zabrakło trochę szczęścia do sprawienia kolejnej niespodzianki. Co do ligi mogę powiedzieć jedno, iż była to runda zdecydowanie udana. Zdajemy sobie sprawę, że mogło być lepiej. Mogliśmy naszym przeciwnikom zdecydowanie uciec i być nie kwestionowanym liderem. Jednak pod koniec rundy dostaliśmy lekkiej zadyszki, przez co jesteśmy jedynie vice-liderem.

Który z meczów mijającej rundy uważasz za swój najlepszy, a w którym zagrałeś poniżej oczekiwań?

- Prawdę powiedziawszy nie chcę się oceniać. Od oceniania są przede wszystkim trenerzy działacze czy dziennikarze. Skoro dość często występuje w podstawowym składzie to znaczy, że chyba nie jest źle. Niech oceniają mnie inni.

Często w ocenach po meczowych czy też w rozmowach samych kibiców, najwyższe noty za grę defensywy otrzymują Dawid Bułka lub James Omean. Czy nie masz wrażenia, bycia czasami pomijanym w tych wyróżnieniach?

- Trzeba sobie jasno powiedzieć, iż o wyniku meczu nie decyduje jeden czy dwóch zawodników lecz cała drużyna. Jeden zawodnik nie wygra spotkania, dla tego też po meczowe oceny czasami są na wyrost. Ja w drużynie spełniam funkcję człowieka od czarnej roboty, a tacy rzemieślnicy są czasami mało widoczni. Dlatego też mniej się o nich mówi lub pisze. Jednak powtórzę jeszcze raz, iż o wyniku meczu decyduje cała drużyna nie tylko jednostka.

Czy w twojej głowie, czy też w głowach twoich kolegów z drużyny, krążą już myśli o mistrzostwie i barażach o nową drugą ligę?

- Szczerze powiedziawszy niema takich rozmów między nami. Nie sądzę, aby w głowach kolegów z drużyny kłębiły się takie myśli. Ja o tym nie myślę, jest zdecydowanie za wcześnie. Dla nas zawsze najważniejszy jest najbliższy mecz i zdobycie 3 punktów.

Czy do piłkarzy docierają informacje, odnośnie możliwości zaprzestanie sponsorowania naszej drużyny przez firmę pana Zielińskiego „GWARANT”?.

- Pierwszy raz słyszę tego typu informację. My jako piłkarze, koncentrujemy się przede wszystkim na dobrej grze. Na pewno, było by nam bardzo przykro. Pan Zieliński wielokrotnie nam pomagał i zawsze mogliśmy na niego liczyć. Mam nadzieję, iż to tylko plotka.

W sobotę czeka was wyjazd do V ligowego klubu Broń Radom która została mistrzem jesieni w swojej lidze. Czy potraktujecie ten mecz poważnie, czy też podejdziecie do niego na luzie?

- Niema mowy o jakimkolwiek odpuszczaniu. Powtórzę jeszcze raz, że dla nas zawsze najważniejszy jest najbliższy mecz. Spotkanie z Bronią potraktujemy tak samo jak mecz ligowy. My zawsze gramy o zwycięstwo i o 3 punkty.

Dziękuję za rozmowę.

 

autor: Daniel "piekarz" Piekarski

powrót
Reklama

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.


Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750

 
 
  Copyright OKS Otwock. Projekt i wykonanie Proconnectia
Zasady Korzystania / Polityka prywatnosci