Strona klubu OKS Start Otwock
 
   
Klub - informacje, aktualności, forum kibiców
Aktualności
Galeria
Orlik
Kontakt
Historia
Stadion
Statut klubu
Rozgrywki - wyniki, terminarze
IV liga - tabela i terminarz
Kadra I zespołu
OKS II Otwock
Juniorzy mł. - 2000
Trampkarze - 2002
Młodziki - 2003
Młodziki - 2004
Orliki - 2005
Orliki - 2006
Żaki - 2007
Kobiety
Kibice - informacje, zdjęcia, filmy
Informacje
SKLEP
Inne sekcje
LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy
 
Wygrana i przegrana OKSu 2007.10.17 14:45:02

Trener Moleda dzięki temu meczowi nie tylko awansował do kolejnej fazy rozgrywek, ale przede wszystkim dał odpocząć zawodnikom z I składu co po ostatnim meczu z Legionovią było bardzo potrzebne

Z mieszanymi uczuciami zakończyła się dla nas V runda Pucharu Polski w obrębie mazowieckim. I drużyna OKSu Otwock wyjechała do pod warszawskich Ząbek, by tam rozegrać swój mecz z zespołem Dolcan II Ząbki. Trener Cezary Moleda postanowił dać szansę występu zawodnikom mniej grającym, dzięki czemu na boisku Dolcana mogliśmy oglądać m.in. Gube, Potere, Więsika, Rawe, Białka czy Kamińskiego. Z zawodników pierwszego składu mieliśmy Jamesa Omena w roli kapitana czy Pawła Stańczuka. Decyzja trenera była dość ryzykowna, jednak jak czas pokazał bardzo trafna i skuteczna. Zespół OKS Otwock pokonał Dolcana II Ząbki 4:2 po bramkach Piotra Potery w 23 minucie Pawła Stańczuka w 31, Kamila Tlagi 41, oraz golu samobójczym w 75 minucie. Zespół OKS wygrał zdecydowanie prowadząc już po pierwszej połowie 3:1. Trener Moleda dzięki temu meczowi nie tylko awansował do kolejnej fazy rozgrywek, ale przede wszystkim dał odpocząć zawodnikom z I składu co po ostatnim meczu z Legionovią było bardzo potrzebne. Cieszy bardzo, że zawodnicy którzy otrzymali szansę gry w tym meczu potwierdzili tezę, iż OKS ma bardzo zdolną młodzież, gotową walczyć o miejsce w pierwszej jedenastce.
Niestety nie udało się naszej drużynie rezerw pokonać kolejnej przeszkody w pucharze Polski, Hutnika Warszawa. Zespół prowadzony przez trenera Warszawskiego w kolejnym już meczu miał ogromnego pecha. Słupki i poprzeczki są już niemal że zmorą naszej drużyny rezerw. OKS II Otwock walczył jak równy z równym z IV ligowcem przegrywając 0:2. Jak relacjonuje pani Dorota Mądra kierownik zespołu – „Hutnik w pierwszej połowie oddał jeden celny strzał na naszą bramkę. Niestety, był to strzał celny. W drugiej połowie nasz bramkarz z faulował przeciwnika w polu karnym, przez co straciliśmy drugą bramkę z rzutu karnego, i było po meczu”.
W tej rundzie Pucharu Polski nie obyło się bez wielkich niespodzianek. Z rozgrywkami pożegnali się piłkarze GLKS Nadarzyn przegrywając z zespołem KS Piaseczno czy Mazura Karczew po porażce z Promnikiem Łaskarzew.

V runda Pucharu Polski MZPN

Dolcan II Ząbki - OKS Otwock 2:4

Bramki dla OKS-u: Potera 23*, Paweł Stańczuk 31*, Tlaga 41*, (s) 75*

OKS II Otwock - Hutnik Warszawa 0:2

 

autor: piekarz

powrót
Reklama

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.


Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750

 
 
  Copyright OKS Otwock. Projekt i wykonanie Proconnectia
Zasady Korzystania / Polityka prywatnosci