Strona klubu OKS Start Otwock
 
   
Klub - informacje, aktualności, forum kibiców
Aktualności
Galeria
Orlik
Kontakt
Historia
Stadion
Statut klubu
Rozgrywki - wyniki, terminarze
IV liga - tabela i terminarz
Kadra I zespołu
OKS II Otwock
Juniorzy mł. - 2000
Trampkarze - 2002
Młodziki - 2003
Młodziki - 2004
Orliki - 2005
Orliki - 2006
Żaki - 2007
Kobiety
Kibice - informacje, zdjęcia, filmy
Informacje
SKLEP
Inne sekcje
LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy
 
Wilga Garwolin 2-0 OKS II Otwock 2009.11.16 11:20:07

Nasze rezerwy rozegrały ostatni mecz na boisku w Garwolinie z Wilgą. Zagraliśmy bardzo dobry mecz ale niestety co już jest tradycją popełniliśmy pierwszy bład, piąta minuta korner, stoper gospodarzy bez krycia i Wilga prowadzi.

Nasza drużyna ruszyła do frontalnych ataków na bramkę Wilgi mieliśmy kilka sytuacji bramkowych - słupki, poprzeczki brakowało tego szczęścia do wykończenia tych akcji. Ruszyliśmy bardzo do przodu co automatycznie spowodowało odkrycie się w obronie i Wilga raz po raz przeprowadzała kontry ale nie mogli w tym dniu pokonać naszego bramkarza, który był w  dzisiejszym dniu dobrze dysponowany i uratował nas w kilku sytuacjach.

Druga połowa tak jak w pierwszej - gra bardzo ostra, po obu stronach żółte kartki. 55 min Wysocki dostaje drugą żółtą i czerwoną, trener Raczkowski przestawił drużyne grając trzema obrońcami nic nie mieliśmy do stracenia więc w ofensywie dalej stwarzliśmy sytuacjie pod bramką Wilgi. Odsłoniliśmy się w obronie grając z kątry.

W końcówce meczu było widać, że gramy praktycznie drugą połowe w osłabieniu, ostatnie minuty były bardzo nerwowe chcieliśmy zremisować przeniśliśmy grę na połowe gospodarzy. Mecz obfitował w sytuacjie po bramkami a Dawid Kołodziejczyk nie zawodził do 93 min gdzie Wilga wyszła z kontrą. Został sam na sam z dwoma zawodnikami Wilgi i podła bramka a sędzia zakończył mecz.

Mecz był szybki, dużo sytuacji pod bramkami, kibicom napewno się podobał, ale niestety kolejne punkty zapisał na swoje konto nasz rywal.

Skład:
Dawid Kołodziejczyk, Mikołaj Tokaj, Tomasz Makos, Marcin Skrzyński, Szymon Maliszewski (60min Patryk Jach), Jarosław Kęsek, Michał Seler, Łukasz Wysocki, Przemysław Twardziak (70min Karol Maliszewski), Michał Gromulski, Arkadiusz Kaniowski (80min Kamil Pawlak)

autor: Dariusz Kołodziejczyk

powrót
Reklama

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.


Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750

 
 
  Copyright OKS Otwock. Projekt i wykonanie Proconnectia
Zasady Korzystania / Polityka prywatnosci