Strona klubu OKS Start Otwock
 
   
Klub - informacje, aktualności, forum kibiców
Aktualności
Galeria
Orlik
Kontakt
Historia
Stadion
Statut klubu
Rozgrywki - wyniki, terminarze
IV liga - tabela i terminarz
Kadra I zespołu
OKS II Otwock
Juniorzy mł. - 2000
Trampkarze - 2002
Młodziki - 2003
Młodziki - 2004
Orliki - 2005
Orliki - 2006
Żaki - 2007
Kobiety
Kibice - informacje, zdjęcia, filmy
Informacje
SKLEP
Inne sekcje
LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy
 
Co słychać u rywali? 2009.11.14 19:42:53

Część klubów II ligi grupy wschodniej zna już swoje plany przygotowań do kolejnej rundy. Zazwyczaj sztab szkoleniowy przygotowuje dla zawodników jeszcze kilka sparingów przed końcem roku by następnie wznowić treningi już w styczniu.

Kolejarz Stróże, jak podaje serwis 90minut.pl, miał rozegrać dziś sparing z Orkanem Szczyrzyc, ale MZPN przesunął dzisiejszą kolejkę IV ligi na przyszły tydzień. W planie jest jeszcze potyczka z Okocimskim KS 25 listopada i być może z Unią Tarnów. Potem gracze będą mieli wolne, ale z indywidualnymi rozpiskami treningów. Pierwszy trening w nowym roku zaplanowano na 14 stycznia.

Przed drużyną Concordii Piotrków Trybunalski pozostał okres roztrenowania, który potrwa do końca listopada. Pierwszy trening w nowym roku odbędzie się 5 lub 6 stycznia.

- Nie planujemy w okresie roztrenowania, który potrwa do końca listopada, grać meczów kontrolnych z innymi drużynami - wyjaśnił Zbigniew Karbownik. - Ewentualnie rozegramy kilka gier między sobą. Przygotowania do rundy wiosennej rozpoczniemy najprawdopodobniej 5 lub 6 stycznia. Chciałbym do końca listopada mieć zamkniętą kadrę, ale zdaje sobie sprawę, że może się to nie udać. Myślę, że do końca roku będziemy wiedzieć, kto opuści zespół. Oczywiście w trakcie przygotowań lista zawodników, którzy nie będą reprezentować Concordii, może się wydłużyć, ale raczej symbolicznie.

Sztab szkoleniowy przygotował także listę drużyn, z którymi Concordia rozegra mecze kontrolne. Zaplanowano osiem spotkań m.in. z Orliczem Suchedniów, Pelikanem Łowicz, GKS Bełchatów czy Rakowem Częstochowa.

Nieciekawie sytuacja wygląda w Olimpii Elbląg i w Stomilu Olsztyn.

W tym pierwszym klubie dwóch byłych zawodników Michał Stawiński i Paweł Jurgielewicz złożyło w PZPN wnioski o wypłatę zaległości, jakie klub ma wobec nich, a także całości kwot wynikających z kontraktów do końca ich obowiązywania. Dodatkowo Jurgielewicz domaga się odebrania klubowi z Elbląga licencji na występy w II lidze. Obaj zawodnicy zostali dyscyplinarnie wyrzuceni z klubu w październiku.

W Olsztynie natomiast w związku z dymisją pełniącego obowiązki prezesa M. Angielczyka zadecydowano, że klubem zarządzać będzie kurator.

źródła: 90minut.pl, concordia.om.pl, portel.pl

powrót
Reklama

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.


Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750

 
 
  Copyright OKS Otwock. Projekt i wykonanie Proconnectia
Zasady Korzystania / Polityka prywatnosci