Strona klubu OKS Start Otwock
 
   
Klub - informacje, aktualności, forum kibiców
Aktualności
Galeria
Orlik
Kontakt
Historia
Stadion
Statut klubu
Rozgrywki - wyniki, terminarze
IV liga - tabela i terminarz
Kadra I zespołu
OKS II Otwock
Juniorzy mł. - 2000
Trampkarze - 2002
Młodziki - 2003
Młodziki - 2004
Orliki - 2005
Orliki - 2006
Żaki - 2007
Kobiety
Kibice - informacje, zdjęcia, filmy
Informacje
SKLEP
Inne sekcje
LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy
 
Wypowiedzi trenerów po meczu z ŁKS-em 2009.09.24 12:00:32

"Piłkarze kosztem własnego zdrowia chcą walczyć dla tego klubu" - słowa Dariusza Dźwigały idelanie oddają obraz wczorajszego meczu. Zapraszamy do zapoznania się z zapisem konferencji prasowej przeprowadzonej po spotkaniu pucharowym.

Dariusz Dźwigała (trener OKS-u Otwock)
Z jednej strony martwiłem się, że ŁKS nie przyjeżdża w pełnym składzie bo takie nazwiska jak Adamski, Drumlak, Hajto, Wyparło to coś fajnego. Wiedzieliśmy o problemach ŁKS-u ale obawiałem się tego meczu tym bardziej, że Ci młodzi, którzy dziś mieli szansę będą chcieli coś udowodnić i to było widać na początku meczu gdzie trochę się cofnęliśmy a założenia mięliśmy inne. Od tego ma się bramkarza, żeby w tych trudnych sytuacjach wybronił i uratował wynik, tak jak dziś Dawid, który kilkakrotnie obronił ważne sytuacje.
43 i 45 minuta, dwa gole do szatni dały nam w miarę pewne prowadzenie, choć dalej uczulaliśmy się przed drugą połową. Uczulałem zespół na stałe fragmenty gry i straciliśmy bramkę po rzucie rożnym ale naszym. Myślę, że Dawid troszkę za późno zareagował.
Ta bramka Piotra Sobótki na 3-1 przepiękna, cały czas mu mówię że ma wielkie umiejętności i chyba wierze bardziej w niego niż on sam w siebie. Myślę, że Piotrek może zrobić fajną karierę a bramka bardzo ładna bo zaryzykował grę jeden na jeden. Uczulam go, żeby brał taką odpowiedzialność za piłkę pod bramką. Dziś słowa uznania dla całego zespołu, ale muszę powiedzieć że Rafał Szwed i Adam Warszawski wnieśli bardzo dużo dla drużyny. Po kontuzji, obaj nie byli gotowi do tego meczu w 100% ale to pokazuje rangę tego Pucharu - że piłkarze kosztem własnego zdrowia chcą walczyć dla tego klubu i na prawdę wielkie uznania dla całej drużyny.
 
Grzegorz Wesołowski (trener ŁKS-u Łódź)
Gratuluje gospodarzom wygranej. Znakomicie dopingująca publiczność, widać że środowisko tym żyje i należało się dziś Otwockowi to zwycięstwo. Chciałbym przeprosić fanów z Otwocka, którzy pytali mnie, czemu nie zagramy podstawowym składem. Mamy swoje problemy i borykamy się z tym problemami od dawna. Chcieliśmy powalczyć o zwycięstwo i dziś szansę dostała młodzież.
Pierwsza połowa to wykorzystanie aż do bólu sytuacji, które mieli gospodarze. My za to, przy kilku akcjach zawiedliśmy. Myślę, że był taki moment, że mogliśmy nawiązać kontakt ale potem ta bramka na 3-1 podcięła nam skrzydła. Uważam, że zwycięstwo OKS-u jest zasłużone i dalej będę z ciekawością śledził rozwój drużyny Darka Dźwigały.

powrót
Reklama

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.


Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750

 
 
  Copyright OKS Otwock. Projekt i wykonanie Proconnectia
Zasady Korzystania / Polityka prywatnosci