LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ci??arowcy

8. kolejka II ligi - podsumowanie 2009.09.07 11:40:54

Za nami ósma seria spotka? II ligi wschodniej. Kolejka ta przynios?a kilka zaskakuj?cych rezultatów. Pierwsze zwyci?stwo w lidze odniós? GKS Jastrz?bie, który w Piotrkowie pokona? Concordie 1:2.

W najciekawszym spotkaniu ósmej kolejki lider z Nowego Dworu Mazowieckiego podejmowa? na w?asnym boisku Kolejarza Stró?e. Mecz zako?czy? si? remisem 1:1, ale to go?cie przez wi?ksz? cz??? gry utrzymywali jednobramkowe prowadzenie. Na gola Bart?omieja Sochy z czterdziestej minuty ?wit odpowiedzia? dopiero w osiemdziesi?tej, kiedy to Micha? Kucharczyk zdo?a? pokona? bramkarza Kolejarza.

Interesuj?co zapowiada?o si? tak?e spotkanie LKS-u Nieciecza z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Ekipa go?ci skutecznie stawia?a opór rewelacyjnemu beniaminkowi, czego efektem by?o jednobramkowe prowadzenie po 45 minutach gry. To co udawa?o si? w pierwszej po?owie, niestety w drugiej kompletnie nie. Gospodarze strzelili a? cztery bramki i zainkasowali kolejne, bardzo cenne zwyci?stwo na w?asnym obiekcie.

Derby Warmii i Mazur mia?y dostarczy? kibicom w regionie wielkich emocji. Chyba nie do ko?ca tak by?o, chocia? pi?karskie widowisko mog?o si? podoba?. OKS 1945 pokona? na w?asnym boisku Jezioraka I?awa 2:1. Na wielkie s?owa uznania zas?uguje pomocnik olsztynian Krzysztof Filipek, który strzeli? dwie pi?kne bramki. Drugi gol to absolutne "stadiony ?wiata". Po przepi?knym strzale z 35 metrów pi?ka trafi?a w samo okienko bramki rozpaczliwie interweniuj?cego Tomasza Staniszewskiego. Jezioraka sta? by?o tego dnia tylko na jednego gola. Kontaktow? bramk? dla Jezioraka zdoby? w 82 minucie Kamil Tomczyk.

Kolejn?, drug? ju? pora?k? z rz?du zako?czy?a si? wycieczka zawodników OKS-u Otwock do Suwa?k. Pi?karze Dariusza D?wiga?y ulegli miejscowym 3:1. Bramki dla Wigier zdobywali kolejno w 7 minucie Daniel O?owniuk, oraz w 37 i 54 Sebastian Radzio. Honorowe trafienie dla go?ci zaliczy? w 70 minucie Uzoma Luke.

W sobotnie popo?udnie Olimpia Elbl?g podejmowa?a na w?asnym stadionie Pelikana ?owicz. Mimo, i? faworytem byli go?cie to spotkanie nie by?o jednostronnym widowiskiem. Ostatecznie oba zespo?y podzieli?y si? punktami. Mecz zako?czy? si? remisem 1:1. Bramk? dla Pelikana w 53 minucie zdoby? ?ukasz Janczarek, wyrówna? dwana?cie minut pó?niej Piotr Trafarski.

Okocimski Brzesko po raz kolejny w tym sezonie zainkasowa? trzy punkty. Tym razem "piwosze" pokonali u siebie ekip? Stali Rzeszów 2:1. Zwyci?ska bramka pad?a dopiero w 90 minucie. Szcz??liwym strzelcem zosta? Rafa? Cegli?ski.

Resovia Rzeszów w bardzo efektowny sposób prze?ama?a serie trzech spotka? bez zwyci?stwa. "Sovia" wygra?a z Przebojem Wolbrom a? 4:1. Bramk? dla go?ci zdoby? po raz kolejny w tym sezonie japo?czyk Go Nagaoka.

Hetman Zamo?? podejmowa? na w?asnym boisku ekip? z Aleksandrowa ?ódzkiego. Gospodarze ku niezadowoleniu swoich kibiców ulegli 0:2. Bramki dla Soko?a strzelali Konrad ?agodzi?ski oraz Krzysztof Kukie?a.

Komplet wyników VIII kolejki II wschodniej:

Hetman Zamo?? 0-2 Sokó? Aleksandrów ?ódzki
Konrad ?agodzi?ski 75, Krzysztof Kukie?a 90
Concordia Piotrków Trybunalski 1-2 GKS Jastrz?bie
Rafa? Ba?ecki 90 - Kamil Kostecki 60, Krzysztof Kukulski 78
Okocimski KS Brzesko 2-1 Stal Rzeszów
?ukasz Popiela 53, Rafa? Cegli?ski 90 - Piotr Duda 55 (k)
LKS Nieciecza 4-1 Ruch Wysokie Mazowieckie
Mateusz Le?niowski 52, Pawe? Smó?ka 65, 81, Sebastian Rygu?a 89 - Micha? Twardowski 45

?ród?o: 2liga.info.pl

powrót

OKS Otwock prowadzi ca?oroczny nabór do dru?yn m?odzie?owych w pi?ce no?nej. Roczniki 2002 - 2011.

Zapraszamy te? na treningi lekkoatletyczne dzieci i m?odzie? w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela tak?e trener Bo?ena Dziubi?ska tel. 606308750